Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépet vennék/veg...

Milyen számítógépet vennék/vegyek ebből a pénzből? Többi lent, hosszú. (500. 000-ft gamer pc, játékra stremelésre)

Figyelt kérdés

Milyen számítógépet vennétek/vegyek 500.000Ft +10k/-10k -ért

Főleg játékra használnám,meg stremelésre terv szerint :d

Vennék még hozzá,egy 2k-s 144hz-s monitort,tehát ahhoz kéne tervezni,hogy tudja hozni a teljesítményt,vagy ilyenről ekkora keretbe ne is álmodjak?

Esetleg vegyek gyengébb monitort és erősebb gépet,? bár ahogy én nézegettem ebből a pénzből elég jó hardvereket lehet össze rakni,(már néztem 1 tervet magamnak,csak kíváncsi vagyok a véleményekre :d) összesen 3 monitort szeretnék futtatni egy időben, stremelésnél nem játszanék olyan durva játékokkal,(fortnite,lol,witcher3,bf1,etc)és itt nem arra gondolok hogy hozza-e a bf1-et 2kba 144hz-n hanem ,hogy pl a bf1-et 60hz 1920x1080 ba+ stremelést bírná-e? amugy sem fogok stream közben 2kba játszani(mert abba nem hiszek, hogy ekkora összegű gép bírná bár jó lenne, az marad a "privát játékhoz"vagy hogy mondjam) a másik 2 monitort,nem lényeges és nem is 2k-s azokon csak obs-t nézni,esetleg filmet nézni xd szeretnék,szóval nem 3 monitorral akarok játszani,csak 1-el.

A kérdés lényege,hogy egy ekkora összegű gép képes-e 3 monitor futtatására amiből az egyik 2k-s a másik 21:9-es a 3. pedig valami átlagos mezei monitor xd és közbe tudjak játszani élvezhető minőségbe 144hz-val , vagy ilyenről ne is álmodjak? Maga a streamelés fontos lenne,de ha ugy van beszerzek hozzá egy külön streamer gépet a késöbbiekben.


Tudom kicsit furcsa a kérdés,csak nem akarok pénzt kidobni feleslegesen, ezért kíváncsi vagyok az infókra véleményekre,


Szerintem képes lenne rá egy jól össze rakott gép ebben az árban,azért 500.000-e ft nem olyan kevés ,de ha esetleg azt mondjátok,hogy nem akkor meg írnátok nekem egy olyan konfigot ami képes lenne rá,pénztől függetlenül DE értelmes keretek között maradva?(tehát nem 2millió forintos csoda pc-re gondolok)


Lényegre törően még 1x, 500.000-ft gamer pc, játékra stremelésre (3monitor abbol 1 játékra)


Tudom kicsit zavaros,de szerintem érthető a lényeg és remélem, hogy kapok értelmes válaszokat is :D előre is hatalmas respect a rendes válaszolóknak.


Lényegében!

(gép 500.000ft stremelésre,játékra)



2019. ápr. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez fullos :D csak ha a "külsőre is adnánk" akkor lehetne valami hasonlót? Tehát ha passzolna minden mindennel,kinézetre is :d Vagy arrol már tényleg ne álmodjak? egyébként a 2700x-et fölöslegesnek érzem,hiszen a simát is lehet oc-zni bőven szóval :d
2019. ápr. 11. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, az r7 2700x-et max pár 100 mhz-vel tudod magasabb órajellre húzni. De a maradék pénzt akkor tényleg szórísd bele egy olyan gépházba amit az előttem szóló linkelt. Vagy ha kell világítás akkor vegyél egy ilyet: [link]
2019. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!