Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a "Teljesítményimpulzus az Usb Porton"-t? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

[link]


64 bites Windows 10 operációs rendszerem van. És pár napja ezt írja ki a gép. Azt csinálja, hogy bekapcsolás után kb 10 percig működik, de utána egyszerűen meghal az Usb port a gépben. Az egerem bánja mindig mert az van abba az Usb portva dugva. Es mivel csak 2 usb Portom van hátul a gépházon, a másik a billentyűzet. De már próbáltam mindent. Megcseréltem a 2-t egymás helyére dugtam őket stb. 10 perc után egyszerűen eltűnik az egér. És a gép újraindítása után sem jön elő. Sok óra elteltével amíg a gép nem megy, csak akkor lesz újra egerem. Nagyon idegesítő a probléma. Hogyan tudnám megoldani?



2019. jún. 23. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
2%
Vegyél olyan vezeték nélküli billentyűzetet és egeret, ahol mindkettő ugyanahhoz a jeladóhoz csatlakozik. Vagy vehetsz bluetoothosat is.
2019. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
12%
De vehetsz USB bővítőkártyát is.
2019. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom ez egy elég régi gép lehet, ha csak 2 USB port van hátul. Ebből, és abból, hogy az újraindítás sem segít, csak a pihentetés, én egy felpúposodott kondenzátorra, vagy más elektronikai hibára tippelnék az alaplapon. Az egér is lehet ludas, de erre látok kevesebb esélyt.


Megoldás lehet, ha kipróbálsz egy másik egeret is, vagy ha van PS/2 port az alaplapon, akkor egy USB-PS/2 átalakítóval arra kötöd az egered. Esetleg vehetsz egy USB-s teljesítménymérőt is, amivel ellenőrizheted az USB port feszültségét, és áramerősségét.

2019. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Másik egerrel is próbáltam. Azzal is ugyanez a probléma áll fent. Akkor?
2019. jún. 23. 12:27
 5/85 anonim ***** válasza:
89%
Egy egérnek nem szabad akkora áramot felvennie, amit bármelyik USB szabvány ne lenne képes leadni, de ha mindig az tűnik el a porttól függetlenül, akkor az is lehet zárlatos. Próbáld meg másik egérrel szerintem.
2019. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
17%
Lehet,hogy a tápegységgel lesz gond. Nem tud stabil 5V-ot leadni.
2019. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy már próbáltam másik egérrel!!! És ugyanúgy nem jó! A tápegységem 450 wattos, kb 3 éves.
2019. jún. 23. 14:16
 8/85 anonim ***** válasza:
88%
Az nem számít,hogy hány wattos. Attól még lehet rossz.
2019. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:
2019. jún. 29. 15:38
 10/85 A kérdező kommentje:
Ma már ezt is kiírta...
2019. jún. 29. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!