Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a "Teljesítményimpulzus az Usb Porton"-t? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

[link]


64 bites Windows 10 operációs rendszerem van. És pár napja ezt írja ki a gép. Azt csinálja, hogy bekapcsolás után kb 10 percig működik, de utána egyszerűen meghal az Usb port a gépben. Az egerem bánja mindig mert az van abba az Usb portva dugva. Es mivel csak 2 usb Portom van hátul a gépházon, a másik a billentyűzet. De már próbáltam mindent. Megcseréltem a 2-t egymás helyére dugtam őket stb. 10 perc után egyszerűen eltűnik az egér. És a gép újraindítása után sem jön elő. Sok óra elteltével amíg a gép nem megy, csak akkor lesz újra egerem. Nagyon idegesítő a probléma. Hogyan tudnám megoldani?



2019. jún. 23. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
73%

"mindenféleképpen meg szeretném oldani"

Nem szeretnéd.

Te azt szeretnéd, hogy varázsütésre minden megjavuljon. De elárulom: attól, hogy állandóan kiemelgeted a kérdést, te meg csak bosszankodva ülsz a fenekeden, attól semmi nem fog megjavulni.

Többen, többször körüljártuk a témát. Elmondtuk, hogy valószínűleg mi lehet a baja, azt is, hogy hogyan állapíthatod meg, és azt is, hogy kihez vidd, ha erre magad képtelen vagy.

Ha ezek után sem jutsz egyről a kettőre, akkor vagy értelmi fogyatékos vagy, vagy simán csak gyökér.


"Akkor gondolom megjavult."

Nem.

Szemmel láthatóan nem értesz alapszinten sem az elektronikához (nem baj, de akkor ne akarjd felülbírálni azok tanácsát, akik értenek hozzá), de ez nem így működik. Ami egyszer elromlott, az magától nem fog rendbejönni, legfeljebb csak bizonyos körülmények miatt egy ideig nem jelentkezik a hiba.


"Azt segítsetek, hogy miért nem javult meg?"

Mert ez nem egy emberi szervezet, ami ha náthás lesz, "megjavítja magát". Ha egy széknek eltöröd a lábát, az nem fog magától összeforrni. Ha egy tányért eltörsz, az nem fog magától egésszé összeállni. Ugyanígy, ha mondjuk kiszárad egy elektrolitkondenzátor, akkor az nem fog újra benedvesedni (akkor sem, ha poreszt nézel a gépen). Ha valami elromlik, az nem fog magától megjavulni. Ennek felfogásához nem hiszem, hogy túl sok ész kellene.


"Mi a magyarázat???"

Leírtuk.

Az, hogy funkcionális analfabéta vagy, egy másik probléma. Keress fel egy fejlesztő pedagógust!

2022. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 A kérdező kommentje:
Tegnap óta már annyira nagy a hiba, hogy a Windows be se bootol, mert addigra leáll. Gondolom, hogy a tápegység szart be?
2022. máj. 7. 07:02
 53/85 A kérdező kommentje:
Na hahó a tápegység lehet a ludas?
2022. máj. 7. 17:45
 54/85 anonim ***** válasza:
47%
Igen az a hibás.
2022. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 A kérdező kommentje:
Komolyan már
2022. máj. 7. 21:39
 56/85 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem hiszed el, miért kérded?
2022. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:
Segítsen már valaki végre
2022. máj. 8. 08:36
 58/85 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél hogy segítsünk 3 év után ha azóta se vitted el szakszervízbe?


Tudom én hogy qrva unalmas egy nap ha nincs mit csinálni de ez már túlzás b+...

2022. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld ki a tápegységet! Utána megnézzük működik-e a rendszer. Így működik a hibakeresés. Kicserélünk egy alkatrészt és tesztelünk. Ha nem javult meg, akkor kicserélünk egy másikat, stb...

Szóval tápegység csere és referálj az eredményről. Addig nem tudunk továbbmenni amig ezt nem csinálod meg.

2022. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 A kérdező kommentje:
#62 de miért tápegységet cseréljek először?
2022. máj. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!