Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a "Teljesítményimpulzus az Usb Porton"-t? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

[link]


64 bites Windows 10 operációs rendszerem van. És pár napja ezt írja ki a gép. Azt csinálja, hogy bekapcsolás után kb 10 percig működik, de utána egyszerűen meghal az Usb port a gépben. Az egerem bánja mindig mert az van abba az Usb portva dugva. Es mivel csak 2 usb Portom van hátul a gépházon, a másik a billentyűzet. De már próbáltam mindent. Megcseréltem a 2-t egymás helyére dugtam őket stb. 10 perc után egyszerűen eltűnik az egér. És a gép újraindítása után sem jön elő. Sok óra elteltével amíg a gép nem megy, csak akkor lesz újra egerem. Nagyon idegesítő a probléma. Hogyan tudnám megoldani?



2019. jún. 23. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy írták, lehet tápegység hiba. De akár alaplap is. Multiméterrel ki kellene mérni. Ez nem beállítás kérdése, hanem hardveres hiba lesz. Próbáld ki azt, hogy egy telefont raksz rá tölteni, valószínűleg az is lassan fog töltődni. Egy egér max kb 50mah-t vesz fel. Egy usb2-es portnak is ennek a sokszorosát le kell tudnia adni.
2019. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Úgy, hogy azt az 1 Usb portot nem használom amelyiken a hiba van. Többit használom csak és így hibátlanul müködik a gép. De mi lehet w baja?
2019. aug. 12. 17:21
 13/85 anonim ***** válasza:
64%
Akkor a táppal nincs gond. Az alaplappal van gond, mint említették vagy egy megpúposodott kondi, vagy hibás elektronika. Egy biztos, egyszerűbb kicserélni az egész alaplapot, mint megjavíttatni azt a lapot.
2019. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 Shaddark ***** válasza:
73%

Vagy használhatsz usb hubot, 2-3 ezer forint és az ellátja tápfesszel amit beledugsz.


Mondjuk ha ez így elkezdődött azért közben kezdj el gyűjtögetni egy új alaplapra, valószínűleg nemsokára más bajai is lesznek sajnos.

2019. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy már írták, valószínűleg nem az egér vett fel túl sok áramot, hanem az áramfigyelő elektronika hibásodott meg. Az pedig sajnos az alaplap része.
2020. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:
És a javítása?
2020. márc. 25. 11:46
 17/85 anonim ***** válasza:
64%

miért van egy ilyen régi kérdés kiemelve? :D

még mindig nem jó? :D

szerintem az egér volt zárlatos

2020. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
40%
Az már nem csak zárlat 😁
2020. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
40%
És megint ki van emelve. De miért? Vegyél egy USB PCI kártyát! De legjobb, ha kidobod ezt a gépet!
2020. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan tudom?🤔
2021. márc. 14. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!