Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a "Teljesítményimpulzus az Usb Porton"-t? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

[link]


64 bites Windows 10 operációs rendszerem van. És pár napja ezt írja ki a gép. Azt csinálja, hogy bekapcsolás után kb 10 percig működik, de utána egyszerűen meghal az Usb port a gépben. Az egerem bánja mindig mert az van abba az Usb portva dugva. Es mivel csak 2 usb Portom van hátul a gépházon, a másik a billentyűzet. De már próbáltam mindent. Megcseréltem a 2-t egymás helyére dugtam őket stb. 10 perc után egyszerűen eltűnik az egér. És a gép újraindítása után sem jön elő. Sok óra elteltével amíg a gép nem megy, csak akkor lesz újra egerem. Nagyon idegesítő a probléma. Hogyan tudnám megoldani?



2019. jún. 23. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
50%

Mi a jó istennek lett ez kiemelt kérdés?


Annyian adtak tanácsokat hogy ha még mindig bajod van vele, inkább dobd ki az ablakon a gépet és jobb lesz neked is (nem kell vele bajlódnod), nekünk is (nem kell ugyan azt olvasni minden hónapban...).


Beszara's amit csinálsz ember 2019 nyár közepe óta.

2021. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
Mégis mit csinálok?🤔
2021. okt. 5. 15:11
 33/85 anonim ***** válasza:
62%

#13 "Egy biztos, egyszerűbb kicserélni az egész alaplapot, mint megjavíttatni azt a lapot."

Annak, aki nem tud forrasztani, és nem ért az elektronikához, annak valóban. De ha valaki ért hozzá, és tényleg csak pl. egy kondenzátor a hiba okozója, annak ez nagyjából 20 perces meló, és kb. 150 forint anyagköltség.

2021. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, a helyzet az, hogy konkrét mérési adatok nélkül az eddig leírtakon túl NEM fogunk tudnk semmit mondani.

4 lehetőséged van:

1. Veszel egy új gépet. (Vagy egy új alaplapot, de akkor nem garantált, hogy a jelenlegi procid azzal kompatibilis lesz.) Nyilván ez a legdrágább megoldás, de ha más nem jöhet szóba, akkor nincs sok választásod. Viszont lesz egy szép új géped, amivel ha bármi hiba van, a gariidőn belül ingyen javítják/cserélik.

2. Elviszed egy elektronikában jártasabb szakemberhez, aki megállapítja a hiba okát, és ha lehet, megjavítja. Fontos, hogy olyanhoz vidd, aki az elektronikához is ért, mert ez túlmutat egy átlag szervizes feladatain, és tutira azt mondja, hogy csere.

3. Megpróbálod te magad bemérni, és helyrehozni a problémát. Bár ha még nem csináltál ilyet, és nem tudod, mit hogyan kell, nem biztos, hogy ez a helyes út, ugyanis könnyen tönkre is teheted az egészet.

4. Használod tovább a jelenlegi formában. Viszont akkor ne kérdezősködj, ne emeld ki a kérdésed, hanem tanulj meg együtt élni a hibával! Ha ez nem megy, akkor az 1.-3. pontok valamelyikét válaszd!

A kérdést maximálisan körüljártuk. Azokkal sem tudok egyetérteni, akik a kocsmai bunkó szintjét elérve képesek csak kommunikálni, de abban igazuk van, hogy ezt a témát már amennyire lehetett, kiveséztük, új ötlet már nem fog születni.

2021. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:

#33 de mint írtam, 1 ideje nem jött elő a "teljesítményimpulzus az Usb porton" hibaüzenet. Amúgy semmiféleképpen sem fogok alaplapot cserélni, az fix!


#34 mindenféleképpen meg szeretném oldani, és NEM FOGOK SEM ÚJ, SEM PEDIG MÁSIK GÉPET VENNI!!!

2021. okt. 6. 13:13
 36/85 A kérdező kommentje:
Szóval akkor? És vajon mostanában miért nem jött ki a hibaüzenet?🤔 Lehet, hogy megoldódott a probléma?🤔
2021. okt. 10. 14:51
 37/85 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
43%

igen magatol megjavul


amugy irtak azt is amit talan "akarsz"

hogy javitsd meg alaplapot


javitas lehet menne, de a hiba megtalalasa? az adott port hibas es csak az? Letepned laprol es ujraraknad eleg lenne stb.

muszerek se annyira olcsok meg eszkozok

szerviz meg lehet megtobb hibat okozna csak benne

szoval el kell viselned es ha jo akkor irogadnod gyakra

"lehet megjavult?"

ha rossz

"lehet ujra elojott a hiba?"


Xy4

2021. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz. Hogy nem tudom. Most 1 ideje nem írta ki. Akkor gondolom megjavult.
2021. okt. 24. 14:10
 39/85 A kérdező kommentje:
Azóta sem jelentkezett. Akkor megjavult?
2021. dec. 5. 14:38
 40/85 anonim ***** válasza:
48%
nem
2021. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!