Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a nem (teljesen)...

Mit gondoltok a nem (teljesen) legális letöltésről? nCore és társai, ebben nem vagyok otthon.

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben elítélem, nem érdekel, hogy jogilag nem tudnak vele mit kezdeni, erkölcsileg elfogadhatatlannak tartom, mert nyilván amit ilyen módon letöltenek, az valakinek valamikor pénzbe került, így az előállítása is, legyen szó filmekről, szoftverekről, vagy e-könyvekről. Nem tudom, mik vannak még. Bevallom, azért néha én is rászorulok, amikor felveszek egy filmet/sorozatepizódot, és lemarad az eleje/vége (némelyik adó elég lazán kezeli az időpontokat), vagy elfelejtettem felvenni (csak sorozat esetén), akkor megkeresem online, és hálát adok annak, aki feltöltötte...

2022. szept. 21. 16:41
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
(témának)
2022. okt. 15. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!