Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az nCore be akarja szüntetni az SD minőségű videótartalmak feltöltésének lehetőségét? Mégis mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az ég világon semmi.

Ezzel csak fölöslegesen korlátozzák az oldalt. Rengetegen töltenek SD minőségben az alacsony mérete és a letöltési sebesség miatt. Illetve sokakat kielégít a nem HD tartalom is. Elég csak megnézni a legnépszerűbb torrenteket, a többségük SD minőségű. Egy ilyen döntéssel csak kiszúrnának az oldal felhasználótáborának nagy részével és cserébe az ég világon semmi pozitívummal nem járna.



2023. szept. 18. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
22%

Vihar a biliben!

2023 van emberek!

Az kiabál akinek a háza ég!

Akinek nincs 15k-ja egy 1TB-os vinyóra az ne akarjon akkor töltögetni semmit inkább.

2023. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

#41

Nem érdekel mennyit írunk.

Nekem és sokan másnak megfelel az SD is, nem rossz a minősége. Ha neked rossz, ne használd, ennyi.


És elég nagy igény van rá, ha megnézitek a legnépszerűbb tortenteket a legtöbb SD és többezren seedelik.

2023. szept. 21. 00:27
 43/66 anonim ***** válasza:
72%

Inkább az a baj, hogy az 540 sorból álló filmeket is HD-nak neveznek (ahogy azt már a #15 ben megírtam.

Tehát ha az ilyen HD-nak nevezett SD sorfelbontásnál nem nagyobb felbontású filmek lesznek SD helyett hát legyen.

2023. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
46%

De igenis érdekeljen hogy mennyit írunk!

Ha mindenki olyan gyöpös lenne mint te és mindig csak hátrafelé tenkintgetnénk, akkor nem lenne fejlődés.

A televiziós műsorszórásban is megvolt az átállás. Érdekes a legkisebb, legeldugottabb faluban Ervin bácsi is meg tudta venni az új lapostévét. Te meg itt kínlótsz néhány GB-on.

Ha nem tetszik a rendszer, akkor szüntes meg a regisztrációdat tiltakozásul!

2023. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

#44 Bla bla bla... Erőlködj csak... :D

És azért vagyok gyöpös mert nekem megfelel az SD is?


Azon senki sem lepődik meg, hogy egyesek még 2023 -ban is Windows 7-et, 8.1 -et meg 10 -et torrenteznek le? Holott a Win10 ingyen letölthető a Microsoft oldaláról és 2-3000 Ft-ért kapható hozzá legális kulcs árukeresőn. Mégis sokan torrentezik meg crackelgetik, buherálják, ráadásul még a régebbi elavult kiadásokat is.

Az nem nagy cucc? De ha valaki SD -t tölt, akkor már gyöpösödött lesz...


Ennyi erőből meg szüntesd meg a Te a regisztrációdat, ha annyira zavarnak az SD tartalmak...

2023. szept. 21. 14:03
 46/66 anonim ***** válasza:
29%
Azért ez már elég gyerekes szint.
2023. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
55%

Nem tartom jó ötletnek, hogy megfogják szüntetni az SD tartalmakat, mert nagyon sok filmet, máshonan jobb minőségben be sem lehet szerezni. Szerintem az SD tartalmak az oldalon, a filmek 30-40% teszik ki, kiszúrás lenne ez a felhasználóknak.

Én jómagam is renget SD tartalmat szedek le az oldalról, mert nem tudom máshonan beszerezni, jobb minőségben.

Nem értek egyet ezzel a döntéssel!

2023. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
88%
Inkább olvasd el újra miről van szó. Akkor nem lehet SD-t feltölteni, ha már van jobb minőségű release belőle az oldalon. Ha az SD elérhető csak, akkor az felkerülhet.
2023. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
73%

Van, mire egyszerűen nincs szükség hd-ban. Kis képernyős tévén nézni valamit, esetleg telefonon, stb.

Ennyi erővel az mp3 is megszűnhetne, de remélem, nem fog. (Pedig nem töltök, hallgatok - ha tehetem - mp3-mat. De ha valaki akar, hadd tegye.)

Nem zavar senkit, nem vesz el helyet mástól, mégis, miért lenne útban...?

2023. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
80%
Kis képernyős TV-n.... igen tuti azon akarja nézni mindenki a eltöltött filmeket, csak azért ráköti a kis képrnyős tv-jét valamire, a telefonok meg mind viszik a hd tartalmat már évek óta.
2023. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!