Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha mondjuk én multizok Black...

Ha mondjuk én multizok Black Ops-on PC-én és egy másik gyerek mondjuk PS3-man a harmadik Wii-n tolja akkor a gép egy szerverre teszi? Nem számít, hogy más konzolon tolják? (meg PC-én)

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Codnál nemtudom de BF3-ban elvileg igen vagyis van egy ismerősöm Battlelog-on aki 360-ról játszik. mondjuk kicsit érdekesnek találom Controller egér ellen kicsit furcsa.
2013. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Se BO-nál se BF3-nál nem keveri a különböző platformon játszó embereket.
2013. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor miért írja ki a profilján hogy platform x360?
2013. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Statisztikai rendszerhez hasonlítod a játék működését ? Nem túl logikus ahogy érvelsz, és felesleges lenne győzködnöm téged, google a barátod.
2013. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagy vele meg ezzel az érvelés dologgal csak föltettem egy egyszerű kérdéstkérdést. nem akartam megkérdőjelezni a válaszod. szimplán kiváncsiságból kérdeztem.
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Googléztam helyetted. Össze lehet kapcsolni xboxos és pc-s battlelogot, valószínűleg ezért írja, hogy boxxal van. De attól még, hogy közös a két platform battlelogja, nem jelenti azt, hogy játszani is tudnak egymással.
2013. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi erre magamtól is rájöttem. és igen tudunk játszani is egymással. elvégre ezért jelölt be. mivel egy szerveren játszottunk.
2013. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég makacs vagy :/


[link]


Bárhogy rá googlézol megkapod a választ: PC-s nem játszhat xboxossal. Eléggé off lett a téma, de legalább a kérdező is választ kapott, black opsnál sem lehetséges ez.

2013. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak hogy biztos legyek többet nem mondasz okosságokat:

[link]

ez még neked is elég hivatalos forrás lehet. Baromi egyszerű a válasz arra amit te láttál, összekapcsolta a boxon lévő BF3-ját a battleloggal és PC-n keresztül játszik, ezért mutathatja hogy boxozik. Természetesen nem hiszem el amit mondasz, mert eléggé logikátlan ahhoz, hogy igaz legyen, de ez lehetne a magyarázat.

2013. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!