Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/931 rog95 válasza:
27%
"próbálják a logaritmussal szabályozni a dolgokat" :D
2019. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/931 anonim ***** válasza:
24%
139es.. ez oke de hol van erre valami link ahok kerhet ilyet az ember hogy egyaltalan legyeb eselye igazolni magat!?
2019. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/931 anonim ***** válasza:
63%
2019. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/931 anonim válasza:
81%
Engem is tiltottak hétfő délután facebook-ról és instagram-ról is. Most leírom az én kiadásomnak az okait amit már oly sokan szintén megtettek, valamint egy-két emberről a véleményem akik a cikkek alatt okoskodnak. Nekem a facebook azért volt fontos mert akikkel beszélek egyáltalán nem használnak más appot, emailen nyilván nem fogok nekik levelet irni mint ahogy mondják, mivel bármilyen fura, nincs jegyzettömben kigyűjtve mindenkinek az email címe, valamint haladjunk már a korral. Gyors összeszámolva van vagy 6 egyetemi facebook csoport ahova fel vannak töltve olyan anyagok amik coospacen nincsenek fenn, így a tegnapi 2 vizsgám előtt pont jól jött hogy letiltottak. JA ÉS NEM, NEM TÖLTÖTTEM LE MINDEN FÁJLT MIELŐTT LETILTOTTAK, ÉN VAGYOK A HÜLYE, HOGY NEM GONDOLTAM ERRE(mielőtt valaki ezt irná). Azok az emberek akik meg leírják hogy nem kellett volna gyűlölet beszédet meg hasonlókat irkálnom, hát őszintén nem tudom hány éve kommenteltem utoljára azon kívűl, hogy ha megjelöltek egy kép alatt oda írtam három sírva röhögős emojit. Vannak még azok a kommentelők akik röhögnek és leírják, hohy bárcsak őket is tiltotta volna stb., hát akkor mi a francért nem törlik magukat, és mennek origamizni?!
2019. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/931 anonim ***** válasza:
17%
Olyan fotót nem kér, ahol meztelenül kézen állok egy répával a seggembe? Vicc az egész, csak jókat röhögnek a felhasználókon, akik mindent csettintésre megcsinálnak a kedvükért.
2019. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/931 anonim válasza:
77%

Sziasztok!

En kedd delutan estem ennek a szarsagnak aldozataul es egyszeruen tenyleg hihetetlen hogy semmilyen infot nem adnak ki ezzel kapcsolatban ez az ami rohadtul felhaborit es sajnos mar a hazai oldalak se nagyon foglalkoznak vele .

Szerintem sajnos minden oda veszett !

2019. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/931 anonim ***** válasza:
72%
Twitteren fel lehetne hívni rá a külföldi média figyelmét és számon lehetne kérni Mr Cukorhegy random népirtását.
2019. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/931 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy haverjaimmal azon röhögünk, hogy engem lebasztak a fosbúkról, pedig valós voltam (és tényleg nem postoltam, írtam sose szabályzatba ütközőt), ők meg vígan elvannak a valós és fejenkénti 3-8 fake accountjukkal, amiket folyamatos trollkodásra használnak :D ...jól megírták azt az algoritmust :'D ...aztaku..a eget
2019. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/931 Anna0728 ***** válasza:
82%
A szüleim szerint csak nem mernek írni semmit, hisz ekkora óriási cég ekkora bakit vétsen....a büszkeségük lehet nagyobb. Csernobil 2.0. Jó persze a tragédia egyáltalán nem összhasonlítható, de lehetséges hogy ezért titkolóznak, és húzódnak meg, mert ekkora problémát nem akarnak csak úgy kinyilítkoztatni, hisz mint mondtam ez egy világ cég, és valszeg a büszkeség itt mindennél fontosabb. De énis felvagyok háborodva hogy ha már a BBC is lehozta, akkor írnának annyit hogy "nyugika dolgozunk rajta csak hogy mindenkimegynugodjon" sort. Nem szeretném feladni, és írhatja valaki hogy "lehet élni facebook nélkül" engem nem a facebookom, hanem a messengerem és az instám érdekel. Most kezdtem el újra használni a facet, de mert unatkoztam. Napi szinten néha görgettem párat és ennyi. Régebben posztoltam és némelyiket kitöröltem ,sok bejegyzés van amiben megjelöltek, és nem rég volt 4 éves a facebookom, amit szépen kiis jelzett. Nem hiszem hogy kamu profilnak kéne ezt hinni. Igen elküldtem a személyimet, írtam nekik többször, eléggé kétdégbe voltam esve. Nem hiszem hogy felhasználják. Én csak annyit kérnék, hogy írjanak ki valamit. Sok olyan ember van aki szintén nem facebookozott csak az insta és a messengeremiatt aggódik. Van olyan ember akinek több ezer követős insta oldala veszett oda vagy facebook oldala. Ha azokat is kamunak nézi, akkor eléggé elrontottak valamit, és remélem hogy megcsinálják. Őszintén most már van keresési funkció is messengerben, nem jó érzés beírni egy szót és visszanézni pl hányszor írta a párod mennyire szeret? Vagy hányszor röhögtetek a barátnőddel a több évesbeszélgetés során. Haladni kell a korral, ez is levelezés. Levelező alkalmazás. Biztos vagyok benne sokolyan felnőtt van aki a régi leveleket a fiatal korából megtartotta ahogy a szüleim is. Mi ezeket tartanánk meg. Nem hiszem hogy ez ócsárolni való lenne.
2019. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/931 anonim ***** válasza:
81%

#149 -re válasz

Szívemből szóltál

2019. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!