Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/931 Kovács Kokó László ***** válasza:
73%
El is engedném ha legalább válaszra vagy indokra méltatnának mert ez gusztustalan!Vagy legalább annyit írnának,hogy nem állítják vissza.De ez a tudatlanság nagyon idegesítő
2019. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/931 anonim ***** válasza:
73%
Mar a BBC-ben is irtak errol. Szerintem nem lesz gond.
2019. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/931 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogom elengedni azon van midnenem..
2019. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/931 Kovács Kokó László ***** válasza:
46%
Az ok hogy nem fogod elengedni,én is reménykedem,de valljuk be ha az oldal üzemeltető semmi választ semmi kontaktot nem teremt,akkor mit tudnánk tenni.
2019. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/931 Statrik válasza:
28%
írtam a CNN-nak hatha segitik terjeszteni a hírt
2019. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/931 mirabandit ***** válasza:
30%
Iphone-on ugyanaz mind par elottem szolonak.Appon keresztul nem enged belepni,csak bongeszon.Insta face,olvastam angol oldalon,hogy a face bannolta az imei cimet.Ket lehetoseg van,root,amit ugye iphonoknal nem nagyon lehet 🤷‍♂️ De ha valaki jobban tudja vilagositson fel.A masik meg veszel egy masik telot 😬😃😅 na meg irnak imei cim atirasarol is meg app klonokrol,tele van minden baromsaggal az internet 😬 Amugy 9 eves profil kuka,az biztos ha nem kapom vissza aminek nem nagy eselyet latom akkor nelkulozni fogom a facebookot 😁 kiprobalom nelkule az eletet,olyan rossz nem lehet 🤷‍♂️😰😄😂
2019. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/931 anonim ***** válasza:
68%
Még a végén tényleg alternatíva lesz a VKontakte + Viber kombó
2019. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/931 Kovács Kokó László ***** válasza:
77%
Totál egyet értek.Lehet nélküle is élni.Nekem 12 év kuka és ha késöbb esetleg lehetne másikat csinálni,arra sincs garancia,hogy nem törlik vagy tiltják csak úgy.Visszatérek a viberhez,hogy mégis lehessen kapcsolatot tartani az ismerősökkel.
2019. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/931 Gabriell16 ***** válasza:
71%
2019. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/931 anonim ***** válasza:
46%

#118


Szeretnék én is inkább mást használni, de az ismerettségi körömben a "fiatalság" nem hajlandó pluszban felrakni a Vibert, mivel van/volt messenger, és "mindenki" ezt használja.

2019. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!