Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/931 tobi19 ***** válasza:
100%

Engem pluszba az is idegesít, hogy még újat sem lehet regisztrálni, mert vagy azt is bannolják, vagy ahogy sokan írták telefonról esélytelen a használata. Nem szívesen veszíteném el én sem. De ott tartottam a barátaimmal, családommal a kapcsolatot, és szeretném még ezek után is. Sajnos nem mindenki hajlandó átmenni másik platformra, pedig ezek után meg is érdemelné, mert elég egy gerinctelen viselkedés ez...

Csoportokból azért nagyon sok képet, üzenetet le lehetne menteni, ha adna rá esélyt ez a szenny platform.

2019. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
Nekem sikerültújj profilt csinálni. Apum újra indította a routert, és más IP címet dobott be így nem érzékelt hogy ugyanarról az eszközről vagyok, de pluszban még az ő gépéről csináltam a mostani, remélhetőleg ideiglenes profilt. És ahogy mondtam értem én hogy nagy a büszkeség. Mi nem kérünk pénzes kárpótlást, íngyen kupont stb. Csak az emlékeink helyre állítását. Vicces hogy valakinek 7 fiókja volt. 6 kamu és egy igazi és pont az igazit tiltották. Nem írtam ismétlődő rossz szavakatm nem szítkózodtam, nem osztottam meg régen sem olyat amit szabály ellenes lenne.
2019. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/931 tobi19 ***** válasza:
100%

Megpróbálom majd én is igazából veszíteni nem veszítek semmit... És igen, én megértem, hogy hibáznak az emberek,még ha semmit sem írnka ki, nehogymár 4-7 nap alatt ne tudja egy ekkora cég kijavítani a hibáját, meg biztosan szoktak egy biztonsági mentést csinálni, vissza állítják és a jó "logaritmussal" (xd) megcsinálják a szürést mégegyszer ez lenne a leglogikusabb döntés talán amit hozhatnának. De ennek 24 óra alatt le kellett volna zajlani nem még a mai nalig tiltogatni az embereket...

Sajnos én eddig biztam benne, hogy vissza kapjuk azt a profilt de ha annyira vissza szeretnék adni akkor azt már vissza adták volna.

2019. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
Ha nem is szeretnék, az eljárás miatt aki elküldte a személyijét vissza kéne kapnunk.
2019. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
Én ezekből merítek erőt, hogy ne veszítsem el a reményt. Lehet szánalmasnak nevezni, de nekem fontos eza fiók. És hiszem hogy visszakapom
2019. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/931 tobi19 ***** válasza:
100%
Nem mondanám szánalmasnak, nekem is nagyon fontos lenne. Kb a facebook kezdete óta meg van már a fiókom nem szeretném én sem elveszíteni csak úgy. Nagyon sok kép, emlékem van nekem is ott.
2019. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
Átlagban nem is neked mondtam hogy mondod, csak ehh. Folyamatosan frissítgetem a dolgokat, csak egy kis sor, hogy orvoslják ezt a dolgot.
2019. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
Mennék én, csak sajnos jelenleg nem áll módomban letölteni. Remélem azért ott is bíztatják az embert.:)
2019. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
De megpróbálok csatlakozni, látom online is van ilyen cucc. (sorry for the gamers, nem nagyon ismerem a discordot)
2019. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/931 Anna0728 ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy aki tud valamit, akinek változás van, aki hirtelen betudott lépni, az szóljon
2019. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!