Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
 931/931 anonim válasza:
Sziasztok! Engem kedden tiltott a Facebook (2020.08.25) már 5napja. Sok más ismerősömmel együtt, teljesen tanácstalan vagyok. Itt olvasva a kommenteket hogy sokan visszakapták egy kis reménnyel tölt el. Folyamatosan küldöm a Facebooknak a személyimet az űrlapot de semmi válasz, se egy SMS vagy egy e-mail. Nem enged újra regisztrálni FBre meg instára sem(az egész telefonról le van tiltva, safariról is). Írtátok sokan hogy e-mailt írtatok a Facebooknak, nem találok sehogy egy e-mail címet amire írhatnék nekik a problémámról. Valaki esteleg el tudná küldeni az E-mail címűket esteleg? Szerintek van esély rá hogy vissza kapjam a profilom?
2020. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!