Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
 841/931 anonim ***** válasza:

Gyári beállítás után én is csináltam új instát. 1 betű különbséggel ugyan az a nevem. Eddig oké minden. Kicsit sajnálom, hogy elvesztek a régiről a képeim.. jó lett volna egy olyan letőltés funkció.

Telefonszámot nem mertem írni, mert a régihez volt megadva..


Még mindig reménykedem :))

2019. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 842/931 anonim ***** válasza:

Kedves 833!

Már vagy századszor mondom el, hogy engem nem tiltottak le, dühös sem vagyok.

Egyszerűen igazságtalannak érzem, ami történt, és biztos vagyok benne, hogy kis utánajárás után ezt jogilag is alá tudnám támasztani.

Egyenlő bánásmód elve? Ha nem tudnád, ezt bizony nagyon is sérti a mostani tiltás - de, igenis egyenlő esélyem van nekem használni, mint bárki másnak, hacsak ezt MEG NEM INDOKOLJÁK.

Ugyanis igen, letilthat a fb, de mivel irányelvek vannak, kötelessége önmagának is tartani magát hozzá, és nem jogtalanul letiltogatni embereket, bizonyíték nélkül.

2019. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 843/931 eroslaci ***** válasza:

#840


Visszaallitottam a telefont teljesen :)

En ezeket a koroket mar lefutottam a legelejen :D

2019. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 844/931 bateszka ***** válasza:

Kedves 842!


Próbáld már meg felfogni, hogy jogilag ezzel nem tudsz mit csinálni. Igazságtalan igen, de nem jogsértő. Egyenló bánásmód meg esélyegyenlőség? Hogy jön ez ide? Nem baj ha nem vagy otthon a jogban, mert nem lehet mindenki jogász, de akkor ne próbáld eljátszani hogy értesz hozzá, mert csak magadat hozod kínos helyzetbe, mint most is. A facebook nem emberi jog, nem jár alanyi jogon senkinek. Sajnos megtehetik, hogy felfüggesztik a profilod, ha ők úgy ítélik meg, hogy valamilyen előzetesen elfogadott irányelvet megszegsz. Bármennyire nem tetszik ez nekem sem, de így van.


"biztos vagyok benne, hogy kis utánajárás után ezt jogilag is alá tudnám támasztani."


Akkor miért nem teszed meg, ha ez ilyen egyszerű?:) Miért csak a levegőbe beszélsz blődségeket?

2019. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 845/931 anonim ***** válasza:
Valakinél valami fejlemény? Válasz?
2019. júl. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 846/931 anonim ***** válasza:
100%
9 e-mail, 4x küldtem be okmányokat,1 külön e-mail az instagramnak de semmi... lassan már 3 hete
2019. júl. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 847/931 C.s.a.b.i válasza:
Sziasztok! Nekem is megjött ami vagy 2-3 oldallal fentebb h nem vagyok jogosult meg nem indokolhatják meg. Totál sablon ez is!! Csak ott valami b betűs név volt, nekem meg Jamal küldte. Én újra elküldtem az okmányt meg írtam nekik, meg elküldtem az e-mail címet is, úh újra nyitva van a support-om. Én még mindig azt mondom, h megvan az facem is instámat is megtalálom, úh vagy meg kell indokolniuk és megküldeni az adatokat, képeket stb. Nem ugyanaz a tiltás mint amikor tiltott dologért tiltanak és először figyemeztetnek majd megírják h 72 óra vagy 30 nap, vagy akármi! De legalább azt látom, h foglalkoznak vele a parlamentben is, úh reméem lesz megoldás. 2 hete, 3 napja, 23 órája és 29 perce vagyok tiltva! De ki számolja 🤷‍♂️😃
2019. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 848/931 anonim ***** válasza:
Valamelyik hírlap kapott vissza jelzést a facebooktol, hogy mivan velünk, akiket elfelejtettek feloldani??
2019. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 849/931 anonim ***** válasza:
Jelentem, 3 napja en is megkaptam, hogy nem vagyok jogosult. Hát ez szomorú..
2019. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 850/931 anonim válasza:
Több,mint 2 hete tiltottak le most jött válasz,hogy nem vagyok jogosult...kb10éves profilom..szuper..beküldtem okmányokat is.Hihetetlen.
2019. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!