Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
 891/931 anonim ***** válasza:
#890 Én is ugyanígy voltam,telefonon appon keresztül is használom lassan 1 napja,nem történt még semmi
2019. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 892/931 anonim ***** válasza:
36%

Itt probálkozzatok még [link]

Talaltam enis hatha bevvallik

1. Kérj elnézést. A Facebook egy amerikai cég. Az amerikai kultúrában nem ciki elismerni, ha hibáztál:


I'm sorry, I didn't realize I was in the wrong. Thank you for correcting me.


2. Említsd a policy-t. Ha tudod, melyik szabályt szegted meg, azt is említsd meg egy rövid beidézéssel.


I'm now aware of that « hirdetés » violated Facebook Ad Policy section « amit benéztél ».


3. Említsd specifikusan azt a dolgot, ami ellenkezik a Szabályzattal a hirdetésedben és tedd nyilvánvalóvá, hogy kijavítod.


Unfortunately « hirdetés » contained the word X / contained an image which was Y.


4. Vállald a felelősséget. Ha nem tudod, mit szegtél meg, akkor is írd le, hogy vállalod a felelősséget az egész kálváriáért, ugyanakkor ne felejtsd el megemlíteni, hogy nem szándékosan tetted.


I take full responsibility for violating the Policy, yet, let me emphasize it wasn't intentional.


5. Kérd az account reaktiválását. Írd bele az account azonosítóját, mert így könnyebb dolgozni vele a Facebook munkatársának - ha nincs benne az account azonosító, nagyobb valószínűséggel fogja félretenni.


Please let me fix those issues real quick and continue using the « fiók » ad account.


6. Említsd meg, hogy sokkal jobban fogsz figyelni a jövőben.


Needless to mention, I'll pay a much closer attention to fully comply with the Facebook Ad Policy in the future and do my very best avoiding any further violation.


7. ebben a dokumentumban mélyebben nem részletezett pszichológiai okok miatt szó szerint azzal a formulával köszönj el, hogy


Thanks in advance,


8. Végül teljes névvel, telefonszámmal, email címmel írd alá a fellebbezést.


Összegzés


Nagy valószínűséggel a fellebbezésedet is algoritmusok fogják először feldolgozni, így nem véletlenül javasoltam a fentieket. Bár erre vonatkozóan nem nagyon vannak nyilvános információk, bizonyos szavak segíthetik a fellebbezés pozitív elbírálását. Ha a dolog nem működik - és ez a gyakoribb eset -, és arról értesítenek, hogy a döntés végleges, akkor se add fel!

2019. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 893/931 anonim ***** válasza:
#892: ez a letiltott hirdetésekhez készült specifikus leírás, amúgy jó nagy benyalás, de nem garantál semmit. Semmi köze ahhoz, ha valakit a közösségi irányelvek megsértése miatt tiltanak. Ha megkaptad az üzenetet arról, hogy a tiltás végleges, akkor ott te bármit csinálsz, az a fiók tiltva marad.
2019. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 894/931 A kérdező kommentje:
Most kaptam választ, röpke kis négy és fél hét után, hogy a döntés végleges. Ugyanaz a sablon szöveg.
2019. júl. 14. 18:47
 895/931 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csak gyári beállításokkal lehetséges iphone-on az uj fiokok letrehozása? (Nekem sem engedi)
2019. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 896/931 anonim ***** válasza:
Vannak itt aki 1 hónapja le van tiltva fb profilja? Hiába küldi el többször iratait, semmi választ nem kap? Én már 1 hónapja le vagyok tiltva, hiába küldöm többször el irataimat és semmi választ nem kapok. Én már végleg lemondtam arról, 10 éves fb profilomat soha nem fogom vissza kapni. :(
2019. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 897/931 anonim ***** válasza:
896/ igen en ma egy honapja csak nekem jott végleges tiltás e-mail azota kuldtem sok valaszt nem jott meg a tamogatasi mappaba valasz hetvegeig varok hannem lesz jo csinalok masikat nincs mit tenni...:/ ...
2019. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 898/931 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött az e-mail a véglegesről. Most ha uj fiokot csinalok akkor csináljak egy gyári visszaállítást a telefonon (samsung) mielött használnám rajta a facet?
2019. júl. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 899/931 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam fel tovabb kuldtem a támogatási mappaba meg irtam kulfodi Facebook oldalaknak e-mailt hogy vizsgaljak meg a fiokom.
2019. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 900/931 anonim ***** válasza:

#898

Nekem is samsung telefonon van,én laptopon csináltam új fiókot,és szerencsére tudom használni már egy jó pár napja

2019. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!