Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯
 871/931 anonim válasza:
100%
Én már lassan 4 hete le vagyok tiltva! És semmilyen e-mailt nem kaptam! A személyimet is elküldtem nekik egy párszor de semmi! Még végleges döntés üzenetet sem kaptam. Létrehoztam egy új oldalt a tiltásom utáni napon! És az azóta is működik. Nem tiltották újra.
2019. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 872/931 eroslaci ***** válasza:
100%
En is vegre megkaptam az e-mailt amit mindenki, a support chatem “lezarva” statuszt kapott.. :D
2019. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 873/931 blabla2128 ***** válasza:
100%
Így 4 és fél hét után megkaptam az e-mailt, hogy nem vagyok jogosult használni a Facebook-ot... Nevetsége, hogy még semmit se tesznek.
2019. júl. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 874/931 anonim válasza:
100%
Én 3 hete voltam letiltva, nem reménykedtem már, csináltam új fiókot de ma este visszakaptam a régit, instával együtt(bár ott pár képet törölték, amit nem értek, de nem is érdekel) !!! Nem tudom, hogyan lehetséges, de úgy néz ki van még remény!!!!
2019. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 875/931 anonim ***** válasza:
100%

#874

Naa,ez egy pozitívum. Hogy vetted észre?

2019. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 876/931 eroslaci ***** válasza:
100%

874

Te is kaptal ilyen e-mailt amit mi es aztan oldottak fel?!

2019. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 877/931 anonim válasza:
100%

Kaptam e-mailben, hogy átvizsgálták a fiókok és rendben van, de a jövőben te tegyek ki olyan képeket, amik ellentmonanak a facebook szabályzatának...(ezt nem értem, mivel abszolút nem ösztökél meg semmit, kommentelni se nagyon szoktam és csak pár képet töltöttem fel, semmi durvát).

Én nem kaptam olyan e-mailt amit ti ("nem vagyok jogosult ").

2019. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 878/931 anonim válasza:
68%

*ne tegyek ki

*fiókom

*osztok meg

😅

2019. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 879/931 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkaptam az elutasító e-mailt, nos köszönöm mindenkinek a választ,akik még nem kaptak,annak a legjobbakat kívánom. (Támogatási mappám végig nyitva volt,mostmár zárva)
2019. júl. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 880/931 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,nekem is kb 8-9 szer kuldtem be az okmányokat rengeteg ismerosom le van még tiltva semmi ok-ot nem adtak rá.. én is megkaptam a sablon üzenetet,hogy tiltva vagyok végleg aztán talaltam most egy ilyet [link] ide fogok irni angolul kiváncsi vagyok.. egyébként azota ismét nyitott a mappa mert megint elküldtem okmányokat az összest..
2019. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!