Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomon Suse linux lesz...

A laptopomon Suse linux lesz és én azt nem nagyon tudom használni. WIndows 7-et akarok rá. Hogy?

Figyelt kérdés
A windows 7-et szeretném telepíteni a laptopra, de nem tudom, hogy kell törölni a linuxot. HELP!
2011. jan. 21. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hu, hát nem mindegy... Ha nagyon nem értesz hozzá, inkább ne most kezdj neki. :S Biztos van olyan, aki vágja jobban. :D

Az enyémhez egy olyan linuxot adtak, amiből még grafikus felületet se lehetett előcsalni, és még informatikus ismerős is tanakodott rajta nem keveset. :S

2011. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Operációs rendszer nélküli laptopot kell venni, aztán azt teszel rá, amit te akarsz. Én asztali gépet is így vettem, nem bántam meg.
2011. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól értek a gépekhez de én áttelepíteni akarom. Ez nem úgy megy, hogy az egyik oprendszer felülírja a másikat??? A win7 telepítése sokkalk könnyebb mint a többié de nem tudom, hogyan kell áttelepíteni. EZ az oprendszer nélküli jó, de nem tudom, találok-e olyat a hp presario cq56-100 asok között:(
2011. jan. 21. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Naaa? [link]

[link]

2011. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Windows mivel még önmagával is csak részben kompatibilis, így fel sem fogja ismerni a Linuxot. Települni is úgy fog mintha üres lenne a lemez, tehát a Linuxszal semmi dolgod.
2011. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem foglalkozok vele 2 oprendszerem lesz. Ez jó:) de remlem nem fog sokat foglalni a gépen.
2011. jan. 22. 07:24
 7/8 A kérdező kommentje:
A linkes válaszolónak: Nem vásároltam még interneten és nem is tervezem!
2011. jan. 22. 07:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Linux nem sokat foglal, annál többet a Windows7.
2011. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!