Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek mennyi idő volt a Linux...

Kinek mennyi idő volt a Linux megszokása a Windows után?

Figyelt kérdés
Én most ismerkedem vele de nagyon szokatlan.
2011. okt. 16. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tanácsolnám neked, hogy ne azt várd, hogy Windowsként viselkedjen és hogy olyan legyen, mint a Windows. Gondolom azért használsz linuxot mert nem azt akarod, hogy olyan legyen mint a Windows. De ez azzal is jár, hogy légy nyitott az újra. :)


A vicces az, hogy ha egy profi Windowsost és egy teljesen kezdő számítógépfelhasználót leültetsz linux elé, az utóbbi fog jobban boldogulni.

2011. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98/XP/Vista/7 után próbáltam ki az Ubuntut, 1-2szer otthagytam eleinte, de 3ik próbálkozás után 1 hét alatt minden program fent volt amit előtte használtam (Chrome,Firefox legújabbak, Nvdia és egyéb driverek, Google Earth, kb bármi), és baromi stabil rendszer kaptam (bár az új gépemen az ati videókarimmal már nem fért össze a legújabb ubuntu)
2011. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, közel 15 éves Windows-os múlt után pillanatok alatt megtanultam és semmi gondom sincs az Ubuntuval. Persze a Windows-os gépemen is Libreoffice fut, már hónapok óta. Ezt nem kellett tanulnom.
2011. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Viszonylag gyorsan meg lehet tanulni.

Persze a többségnek annyi, hogy felrak egy Ubuntu-t mert azt mondták neki, hogy az milyen jó és felhasználóbarát, fingja nincs mi hogy működik, a parancssor neki DOS, nem néz utána semminek, fórumokat nem használja, nem megy google-be a copy+paste sem, aztán teszi fel itt a hülyébbnél hülyébb kérdéseket :)

2011. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ubuntu 11.10 es még iszonyu rosz nekem

az a baj hogy anyira bugosak még a régebi jó verziói is:s

egyszerüen semit nem tudsz csinálni

egyszerübb egy tab ot veni mert azon a linux rá van optimalizálva

de egy univerzális linuxnál nagyon sok a hiba lehetöség föleg ha mindent kis méretbe kel belezsufólni.

2011. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ubuntu 10.4 nagyon stabil és régi, gyenge notebookon is kiválóan fut. Nem biztos, hogy a legújabb a legjobb.
2011. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki windows-ról ment át, hozzá van szokva, hogy mindig frissít a legújabbra. Nagy hiba :)
2011. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy a legújabb a legjobb"


Ez itt halmozottan igaz, én 10.04 és 10.10et használtam.

Amúgy utólag nézve, mint említettem kb 1hét alatt teljesen ráállsz, viszont ha most kéne egyet feldobnom, akkor az feleannyi időbe kerülne mint egy win-t újratelepíteni az összes programmal együtt.

2011. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenki az Ubuntuért van oda. Nem rossz, nem rossz, de szerintem az OpenSUSE sokkal jobb. Már a telepítő elindításának pillanatától.
2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azért vannak oda az Ubuntu-ért, mert jobb, mint a többi distro. A többség ki se próbált mást, csak ugye a csapból is az Ubuntu folyik.
2011. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!