Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám hogy a CPU...

Zolimen95 kérdése:

Az a problémám hogy a CPU használatom 100%ra ugraik ha az egeret elkezdem mozgatni. Ez normális? Mert a youtube is néha akad meg maga a gépem is lassab lett mint volt.

Figyelt kérdés
Adatok: 2.8 Ghz proci 1.5GB Ram Vedeókártya: Ati radeon Hd 3600 seias Szóval segítségeteket várom hogy mit tegyek magas CPU használat ellen?

2013. máj. 13. 14:09
1 2
 1/15 Nosco ***** válasza:
Vírus és malwer írtó futtatása.
2013. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pinkpancser ***** válasza:
Feladatkezelőben nézd meg melyik program használja a procit.
2013. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a malwer írtót. Advenced System Care 6 is erre jólehetne de nem segitett :(
2013. máj. 13. 14:46
 4/15 A kérdező kommentje:

Malwarebytes' Anti-Malware nem talált rosszindulatú fájlt

taskmgr.exe átlagosan 10-20-at használ. A rendszer üresjáráasi fogyamata meg 50-90 közt mozog

2013. máj. 13. 15:07
 5/15 anonim ***** válasza:
ott valami elég nagy bibi van...
2013. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék? kb 1 hete lett újra téve és azelőtt tökéletesen működött minden. a Cod World at wart is tökéletesen vite most meg a counter strike is szaggat. Az ujratelepités oka az volt hogy xpre windows vidgetet raktam és ez belasitotta (nem vészesen de zavart)és azt nyomtalanul nem tudtam törölni . igy elvittem szervítbe hogy ujra telepítsék és kérdeztem hogy az újratelepítésnél törlődike a widget aztmondták igen. most hogy ujrarakták nemhogy gyorsab hanem lassab lett edig a youtbos videok gondtalanul mentek most meg akad ha mozgatom az egeret közben meg lassaban is tölt. és előtte mondom tökéletes volt.
2013. máj. 13. 15:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Van rajta letöltött tört szoftver telepítve?
2013. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudtommal nincs. A tört szoftwer az mit is takar konkrétan ?
2013. máj. 13. 15:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Printelj az asztalodról, vagy a telepített progrmaokról és megmondom mi az.
2013. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemenged képet. berekni:( amugy meg nemhinném hogy tört szoftvert használok mert a gépemet mint említettem 1 hete rekták ujra azóta meg Ccleaner van rajta meg két játék. De mint mondtam a probléma már aznap kijött mikor kihoztam a gépet a szervízből első bekapcsolásnál már lassú volt
2013. máj. 13. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!