Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám hogy a CPU...

Zolimen95 kérdése:

Az a problémám hogy a CPU használatom 100%ra ugraik ha az egeret elkezdem mozgatni. Ez normális? Mert a youtube is néha akad meg maga a gépem is lassab lett mint volt.

Figyelt kérdés
Adatok: 2.8 Ghz proci 1.5GB Ram Vedeókártya: Ati radeon Hd 3600 seias Szóval segítségeteket várom hogy mit tegyek magas CPU használat ellen?

2013. máj. 13. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűbben kérdezem:

Eredeti a 2 játék, vagy letöltötted?

mert ez lehet a hiba forrása.

2013. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

letöltöttem és kiírtam dvd re de már ez a két játék azelőtt rajta volt a gépen mikor még nem volt ujratelepítve.

Megneharagudj de mint már 3xra írom már azelőtt nagy volt a cpu teljesitmény mielőtt bármit is rátelepítettem volna mert mokr a szervízből kihoztam ugymond hibátlanul már az első bekapcsolásnál ézrevehetően lassab voltm mint régebben. várom az ötleteket hogy mi lehet a baj

2013. máj. 13. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű, telepítsd újra megint.
2013. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor az lessz viszem vissza szervizbe és telepitettem újra DEJÓ :( köszönöm a segitségeiteket:)
2013. máj. 13. 19:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Telepítsed te újra. Aztán a legújabb drivereket is pakold fel. Az első dolgod egy rendes vírusirtó pack legyen. Mert a jelek szerint neked szükséged van rá.
2013. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!