Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis kinek jó a linux?

Mégis kinek jó a linux?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az állítólag legstabilabb oprendszer (linux ubuntu) második indításnál szétfagyott majd a caps lock villogott? Miért van az hogy nincs hangja a laptopnak? :D Meg hogy tetű lassan akar bármit is megcsinálni? driverek fent vannak :D :D

Miért van az hogy 10 leírásból jó ha 1 működik? Ugyanazt csinálom, értek eléggé angolul, végigkövetem őket, és egyszerűen sz@r. Valami hiba mindig van. :D

Illetve miért van az hogy többen is azt ajánlják tegyünk fel virtusirtót? Valami szakértő kioktathatna, hogy csak én vagyok béna, vagy esetleg segíthetne is akár. Undorító ez az oprendszer.



2015. máj. 4. 07:22
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az Elementary OS-t.
2015. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 P.O.C. ***** válasza:
#20: Kár hogy ritka az ilyen "varázslat". A szopcsi az jóval gyakoribb. :D
2015. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 Tengor ***** válasza:
#22, de azért nem egy ilyen gyakori USB cucc esetén. Ha a termék az oprendszer kiadása után jön ki, akkor igen, szokott szívás lenni vele. De ki tart vissza attól, hogy a legkorszerűbb oprendszert rakd fel?
2015. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálok egy másik disztrót. Viszont olyan dolgok mint a Skype, steam, stb működnek mondjuk az Archon?
2015. máj. 5. 16:18
 25/50 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
bocs ,de az Arch nem kezdoknek valo(sorry),probalj valami egyszerubbet
2015. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Remek, már azt kezdtem el felrakni. De akkor storno, esetleg ötlet?
2015. máj. 5. 16:40
 28/50 anonim ***** válasza:

ki lehet probalni ,

de KIS (keep it simple stupid) elven mukodik, vagyis egy csupasz disztro , neked kell osszebarkacsolni


[link]

stb....

2015. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Már az elementaryt rakom helyette.
2015. máj. 5. 16:56
 30/50 A kérdező kommentje:
Elementary OS már live üzemmódban is azonnal felismerte a chipsetet, és van hang. Ki érti ezt....
2015. máj. 5. 17:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!