Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis kinek jó a linux?

Mégis kinek jó a linux?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az állítólag legstabilabb oprendszer (linux ubuntu) második indításnál szétfagyott majd a caps lock villogott? Miért van az hogy nincs hangja a laptopnak? :D Meg hogy tetű lassan akar bármit is megcsinálni? driverek fent vannak :D :D

Miért van az hogy 10 leírásból jó ha 1 működik? Ugyanazt csinálom, értek eléggé angolul, végigkövetem őket, és egyszerűen sz@r. Valami hiba mindig van. :D

Illetve miért van az hogy többen is azt ajánlják tegyünk fel virtusirtót? Valami szakértő kioktathatna, hogy csak én vagyok béna, vagy esetleg segíthetne is akár. Undorító ez az oprendszer.



2015. máj. 4. 07:22
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
32%
Ha már annyira futtatjátok ezt a Linuxot, kérdezném én, hogy melyik változatán működik a 64-bites Sony Vegas, Adobe After Effects, Photoshop, Corel VideoStudio...stb.?
2015. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Tengor ***** válasza:
58%

#31, 1 milliós szoftver park mellett a 30 ezres windows aprópénz.

Ha pedig ingyen kell, arra vannak alternatívák, amik természetesen nem pont azt tudják, mint a fizetősek, de a legtöbb esetben jó lehet.

Analógia: ha fizetsz a texiért, akkor jogosan nyafogsz, hogy nincs klíma, amikor A-ból B-be mégy. Ellenben ha a haver felajánlja, hogy ingyen elvisz, akkor igazán nem tehet szóvá a klíma a kocsijában. Persze az alja nép, az elvárja, hogy legyen klíma és ezért ha kell, akkor ellopja.

2015. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

" Ha már annyira futtatjátok ezt a Linuxot, kérdezném én, hogy melyik változatán működik a 64-bites Sony Vegas, Adobe After Effects, Photoshop, Corel VideoStudio...stb.? "


Kedves barátom,mi linuxosok ezeknél sokkal jobbat használunk,név szerint : Openshot,Pitivi,Kdnlive.. :)

és tudod mit? ha sok pénzed van,vedd meg a windowst,vedd meg a gagyi programokat jó drágán,és használd jó lassan a vírusmágneseden.

2015. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

nekem van linux is meg windows is a gépen.

a linux azért,hogy használjam,a windows meg azért,hogy legyen mivel ijesztgessem magam.

2015. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Tengor ***** válasza:
#35, igen, mindig magyarázzuk, de a hozzád hasonló szűk látókörűek ebből csak annyit értenek, hogy "blabblabblab". Meg sem próbálod felfogni.
2015. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Váó, de sötét szegény.
2015. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 tabaki ***** válasza:

„De hogy milyen indulatosak vagyunk, ugye, mert hát fáj az igazság.”


Nem tudom, neked mi közöd van az igazsághoz, hiszen abból nemigen láthat semmit, akit így felvet a pénz. Nézz szembe a könyörtelen tényekkel: Az itteniek legtöbbje hozzád képest szegény ember, én például lakást vennék, ha volna ennyi pénzem. Másnak ahhoz, hogy ezt a szoftverkészletet beszerezze, bizony lopnia kéne, mégpedig nem is keveset. Az ilyen lezüllött szerencsétlen mi örömét lelje ezután az életben? Leégne a pofájáról a bőr, ha a programjai egyáltalán szóba kerülnek, hiszen azok nem szorgalmas munka és jelentős anyagi áldozat gyümölcsei, mint a te esetedben, hanem tolvaj mivoltának árulói. Ő nem fikázhatná a tulajdonos megbocsátható kivagyiságával a mások szoftvereit, hiszen semmije sincs, amire joggal hivatkozna, merő szajré volna a vagyona.

Tekints tehát alá rózsadombi elefántcsonttornyod magasából, vedd észre a szűkölködőket, és okos mondások helyett azzal fizesd ki őket, amiből neked a legtöbb van: pénzzel. Nekem például máris vásárolhatsz egy Photoshopot, ígérem, megveszem alá a Windows nevű futtatókörnyezetet, ha olyan nagyon muszáj. Annak az ára még nekem is barackmag, csak ugye önmagában semmire sem jó.

2015. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
51%
Ezt hívják hamis ideológiának, de a legtöbb vallás is hasonlatosan jött létre. Végül is szükség van egy hamis eszmerendszerre ami mögé felsorakozhattok. De én azt mondom, hogy kár erre az időt pocsékolni, ez mind csak porhintés. Jobb körökben az, hogy ki mivel dolgozik odahaza nem is téma, az meg pláne nem téma, hogy az adott programért az illető fizetett e a vagy sem. Hangsúlyozom, hogy jobb, szakmai körökben. Ott senki nem kotorászik a másik zsebében de még a számítógépében sem, mert nem téma és nem érdekel senkit. Szóval jobb körökben, a legfontosabb a technikai megoldások, a programok tudása, azok megtárgyalása és nem illik még megemlíteni sem, hogy esetleg valaki nem jogtiszta programot használ, mert az csakis kizárólag az ő dolga. A lényeg a közös témák megbeszélése, tapasztalat csere, és a mások tisztelete ami evidens. De itt a gyé-kán meg megy ez a rossz sznob duma.
2015. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

nem is tudom,ki kezdte az ócsárolást.

ráadásul olyasmit állítasz,amit tényekkel nem tudsz alátámasztani.

miből gondolod,hogy linuxon gagyik a programok?

használtál már egyáltalán linuxot?

kötve hiszem.

2015. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 tabaki ***** válasza:

Akad itt még, aki nem megy a szomszédba egy kis porért, ha hinteni kell. Vannak még a Gengszterek Klubjánál is jobb körök, ahol fizetnek is a programokért, mert a saját munkájuknak is meg tudják kérni az árát. Igaz, adott esetben kénytelenek is velük elszámolni, mint a megélhetésükhöz szükséges munkaeszközökkel, de hát mit tegyenek? Profik.

Ami engem illet, nem tartozom ezekbe a jobb körökbe (a tieidbe meg pláne nem), de az együgyű középparaszt népi bölcsességével megkockáztatom, hogy az ingyenprogramok minőségéből egy mikurkát sem von le az, hogy lehet náluk jobbat lopni. Egyelőre te vagy, aki nem tudsz velük mit kezdeni, de annyira nem, hogy a puszta használatukat is holmi eszmerendszer mögé sorakozással magyarázod -- ennek fényében sajátos bája van a megsemmisítő ítéletednek. De ha már beleélted magad, nyilván nem én foglak kitépni abból az álomvilágból, amelyben ilyen frankón tudod, mi a hamis ideológia, és mi nem az. Legfeljebb nem ugyanúgy látjuk a világot, na bumm.

2015. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!