Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis kinek jó a linux?

Mégis kinek jó a linux?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az állítólag legstabilabb oprendszer (linux ubuntu) második indításnál szétfagyott majd a caps lock villogott? Miért van az hogy nincs hangja a laptopnak? :D Meg hogy tetű lassan akar bármit is megcsinálni? driverek fent vannak :D :D

Miért van az hogy 10 leírásból jó ha 1 működik? Ugyanazt csinálom, értek eléggé angolul, végigkövetem őket, és egyszerűen sz@r. Valami hiba mindig van. :D

Illetve miért van az hogy többen is azt ajánlják tegyünk fel virtusirtót? Valami szakértő kioktathatna, hogy csak én vagyok béna, vagy esetleg segíthetne is akár. Undorító ez az oprendszer.



2015. máj. 4. 07:22
1 2 3 4 5
 41/50 Tom Benko ***** válasza:
@31: Én úgy elgondolkodnék az ilyeneken, tényleg olyan jó-e az a szonivegász, ha egyszer komoly filmesek inkább Linuxot használnak.
2015. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a Linux ellen, én is használom... de hogy komolyabb filmesek Linuxot használnak... source please.
2015. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 Tengor ***** válasza:
#43, azért mert a komolyabb autóversenyzők versenyautót használnak nem jelenti, hogy mindenkinek azzal kell járni az utakon.
2015. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy mindenkinek komoly software-t kell használnia, de azt ne állítsa már senki, hogy a ténylegesen komoly filmesek Linuxot használnak, mert ez nettó baromság.
2015. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 Tengor ***** válasza:
#45, igen az, de ki állított ilyent?
2015. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

#46


"Tom Benko nevű felhasználó válasza:


@31: Én úgy elgondolkodnék az ilyeneken, tényleg olyan jó-e az a szonivegász, ha egyszer komoly filmesek inkább Linuxot használnak."

2015. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Tengor ***** válasza:
#47, áh köszi. Tényleg érdekelne mit használnak a nagyok. Én az OSX-en sem lepődnék meg. Meg mondjuk érdekes lenne, hogy a renderfarmok min futnak.
2015. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Filmesek/grafikusok szeretik az OSX-et, ez tuti. Azt viszont nem tudom hogy a professzionális stúdiókban mi van, de nem lepődném meg ha OSX lenne.


A renderfarm megint más kategória, ott feltételezem hogy a linux/bsd/unix az uralkodó.

2015. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Tom Benko ***** válasza:
100%
2015. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Csak az elején lévő hozzászólásokat olvastam. Nem vagyok magas iq-val megáldva, sőt informatikus sem vagyok, mégis Linuxot használok. Próbálkoztam többel is, de volt amivel én is így jártam, pont az Ubuntuval egyébként, ekkor váltottam. Csak egy egyszerűen használható rendszert akartam. Hát nem ment zökkenőmentesen. Na de én könnyen beszélek, mert asztali gépem van, ami állítólag jobb a Linux számára, könnyebben felismeri a hardvereket, ezért megértem, ha sz*rnak tartod.
2015. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!