Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Éreztétek-e már programozóként...

Éreztétek-e már programozóként, hogy már nincs energiátok folytatni és már nem motivál semmi?

Figyelt kérdés

Hiába ott a nagy fizetés, lakásra mégsem elég. A napom abból áll, hogy reggeli, munka, haza út, egy kis edzés vagy főzőcske, hétvégi buli, vagy társas játék.

Munka leszívja az energiám. mikor hazaérek általában fáradtan hullok be az ágyba és nincs elegendő energiám projektekre vagy tervekre. 7 éve Dolgozok programozóként és már nagyon elegem van.

Hétvégém általában házi munkára szocializálódásra pihenésre megy el, alig pihennem ki magam és vége hétvégének és aztán kezdődik minden elölről.


2019. aug. 30. 13:31
1 2
 1/20 P.O.C. ***** válasza:
69%

De most leírtad a munkahelyek 90% -át, ágazatfüggetlenül. Szerinted csak a programozásba lehet belefáradni, kiégni? :D

Szedd össze magad, mert messze még a nyugdíj. :D

2019. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha 7 éve vagy fejlesztő és még lakást sem tudsz venni, akkor valamit rosszul csinálsz, vagy egyszerűen csak nem vagy jó fejlesztő.
2019. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor a saját projektjeimhez sincs kedvem a szabadidőmben. Van ez így, túl kell lendülni rajta.
2019. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Fejlesztő és fejlesztő között óriási különbségek lehetnek, úgy tűnik te a kevésbé sikeresebbek közé tartozol, neked ezt dobta a gép.
2019. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, mivel ez a hobbim :) Így sose jelentett problémát, de "csak" 4éve dolgozom ebben a szakmában, és 29évesen végeztem egyetemen :) :D elötte is műszaki területen dolgoztam
2019. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Éreztem. Ilyenkor kicsit felkavartam az állóvizet: új projekt, új pozíció, új munakehely. Elég hamar helyre állít mindent.
2019. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
welcome 2 the real world
2019. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nem


hajnalban kelek 2 óra utazás, aztán munka, végül haza 2 óra

hajnal 5-kor indulok, este 5-re érek haza

a munkahelyemen annyira nem izgalmas a feladat, de van lopott időm tanulni, fejleszteni magamat, a hobbimmal is foglalkozni kicsit


itthon meg tolom a saját kis projektjeimet, vagy épp privát fizetős munkát


játékfejlesztés a hobbim, de évek alatt elég sok dologgal foglalkoztam, találkoztam

mindent szerettem abban az időben amikor csináltam, különben nem is csináltam volna


ha annyira a pénz motivált volna, akkor nem a fejlődés, szakmai dolgok miatt mentem volna, hanem csak a pénzre, persze akkor sokkal több pénzem lenne, de szakmailag mégsem itt tartanék ahol


ha úgy érezném nem érzem jól magam, akkor váltanék

2019. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten IT területen dolgozó szakemberek (business coach-ok, pszichológusok), akik kiemelten foglalkoznak a kiégéssel, mert igencsak gyakori jelenség ez. Vannak olyan területek, mint a programozás, egészségügy, oktatás, stb. ahol ez sokkal gyakoribb jelenség, mint más szakmákban. Érdemes foglalkozni vele, ha felismerted, magától nem javul. Tenni kell érte.
2019. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nettô 450.000 et keresek jelenleg
2019. aug. 31. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!