Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért használ rengeteg program...

Miért használ rengeteg programozó MacOS-t?

Figyelt kérdés

Van valami plusz funkció a programozóknak a MacOS-be vagy miért ilyen népszerű a programozók terén?

Még olyan helyeken is ahol rosszabb a megélhetőség (India, Szíria, Pakisztán) ott is rengeteg helyen látom videókba, hogy valamilyen MacBook vagy iMac gépet használnak a fejlesztéshez pedig nem valami olcsó gépek.



2019. szept. 2. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9-esnek:

Én csak a véleményemet írtam le, mint ahogyan Te is, nincs ezzel semmi baj. Számomra akkor is hülyeségnek tűnik 4x-es árat kiperkálni valamiért, amely áron 10x jobb gépet lehet összerakni... :-)


#10-esnek:

Vagyis Te azt mondod, hogy van egy MacBook-od, de nem is fut rajta MacOS??? Nos az meg a legnagyobb hülyeség, pont a fentiek miatt! (btw: a Mac-őrült haverom is DualBoot-ban nyomja, de legalább az egyik rendszer MacOS)

2019. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 , 10-es vagyok, de nem macbookom van. Csak azt akartam mondani nem hülyeség a dualboot, mert windows nem mindig jó, de nekem Mac OS helyett linux van.
2019. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tehát lényegében semmi plusz funkciót nem nyújt a MacOS a webfejlesztőknek?

Ugyanazokat a feladatokat ellehet végezni rajta mint bármelyik más linux disztrón?


#2 Nem egy-két videóra alapozva írtam a kérdést.

YouTube-on keress rá bármilyen webfejlesztési témára, crash course-ra vagy bármire.

A videók 90%-a biztos hogy MacOS-n készült.

2019. szept. 27. 14:17
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

1. Egy időben fejlesztettem iOS-re, ott nem jöhetett más szóba (azóta rühellem az OSX-et...)


2. Ahol nem számít min fejlesztesz, pl. webfejlesztés, vannak fanatikusai a Mac-eknek, nyilván ők azon fejlesztenek.

2019. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!