Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tanuljak meg normálisan...

Hogy tanuljak meg normálisan programozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 13.-os vagyok, érettségi után állok. A 4 év alatt, foglalkoztam a suliban C#-al, HTML-el, CSS-el, SQL-el. Ezek közül a web része fogott meg jobban, de a C# is valamilyen szinten. Viszont az utóbbi (C#) nehézkesen megy, mert nem igazán tudom hogyan gyakoroljak rá. Nem is igazán foglalkoztam vele normálisan. Pedig a záródolgozatra játékot szeretnék készíteni, hanem weboldalt.

2019. szept. 20. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az nem árul el sokat általában a programnyelvrol, hogy megnézed az oldal forrását, inkább a headerben nézd meg a webszervert, egyébként Magyarországon nagyon sok állami és banki weboldal java.
2019. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"inkább a headerben nézd meg a webszervert"


Megint, az mi a halalt arulna el??

2019. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Például, ha apache, akkor nagy valószínűséggel a backend PHP, ha jetty, akkor java, stb... Nézz utána
2019. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nézz utána"


Na ne viccelj velem. Ha nem ertesz hozza, nem kene okoskodnod. Egy apache mogott barmi lehet. Java alkalmazas szerver ele (ami lehet Jetty, Tomcat es tarsai) szinte mindig tesznek egy "reverse proxy"-t, ami altalaban Apache vagy nginx. Ugyanez ervenyes sok mas nyelvre.


Nezd meg peldaul ezt az oldalt: [link]


Az utolso S-t csereld A-ra a cimben, a tragarsag szuron fennakadt. :D


"Server: Apache"


De az oldalt egy Java-alapu CMS-ben hoztak letre, Confluence-ben.

2019. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!