Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Így kaphatok állást?

Így kaphatok állást?

Figyelt kérdés

Hali

Így 2019-ben lehetséges az hogy diploma nélkül a kellő tudás elsajátításával(otthon) programozóként dolgozhassak? Javascript, Java és PHP nyelvek elsajátításán gondolkodom, C++ban van némi tudásom.

Ha kellően megtanulom otthon felvennének egy Junior állásra?



2019. nov. 13. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak sokszor az ilyen otthon elsajátított vélt tudás amit az emberek elkönyvelnek maguknak, kb egy nagy nulla.
2019. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló jól írja. Az a tudás, amit sokan piacképesnek itélnek meg, szó szerint semmire sem elég.

Azt én kétlem, hogy tédeg bárki is alkalmazna annak alqapján, amit magadról leírtál.

Vannak,akik szakirányú kéesítés nélkül dolgoznak ebben a közegben, de ők sem vezető fejlesztők, hanem inkább megtűrt senkik, akikkel a munka legalját végeztetik el. Nem azért, mert ki akarnak szúrni velük, hanem mert mást nem lehet, vagy nem is mernek rájuk bízni.

Még kevesebben vannak, akik képesítés nélkül, de legalább elismerten, tényleges programozói státuszban nyomják, mert van affinitásuk a dologhoz és mert nagyon régóta csinálják. Ők sem teljes értékű fejlesztők a vezetők szemében, de rájuk legalább lehet számítani, egy bizonyos szintig.

2019. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

# 12


ez kicsit olyan mintha te sem tudnál elhelyezkedni, mert sehova sem kellessz. Hatalmas bullshiteket írsz amúgy.

2019. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!

Igazából ezt csak "B" tervnek szántam szóval így az egyetem mellett belekóstolok ebbe is. Ha nem is lesz belőlem elismert fejlesztő hobbinak is jó.(azért B terv mert így első ízben nagyon nehéz az egyetem)

2019. nov. 17. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!