Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes 50 évesen megtanulni...

Érdemes 50 évesen megtanulni programozni? Érdemes nagyjábol 20 évre belekezdeni ebbe? Vagy mit csinál egy 70 év feletti programozo?

Figyelt kérdés
Ha közvetlenul nyugdij után nem is, de gondolom 70 évesen már abbahagyja, ha él egyáltalán s max galambokat etet programozás helyett.
2020. márc. 2. 17:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ráver...? Ugyanazt tanulja meg a kérdező is egy levelezőn.


Butaságokat beszéltek. Szerintem csak irigyek vagytok arra, hogy valaki szeretne ebbe az iránya menni, ahol Ti nem tudtatok érvényesülni.


Kérdező. Ha ez a célod és ezt szeretnéd, nyugodtan vágj bele. Annyiban igazuk van, hogy az ilyen bootcampel semmire se mész. Legalabb egy levelező proginfo vagy mérnökinfo kellene.


Utána lazán tálalsz állast.

2020. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem csak irigyek vagytok arra, hogy valaki szeretne ebbe az iránya menni, ahol Ti nem tudtatok érvényesülni."


LOL


:))))))))))))))))))))))))))))))))))

2020. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
levelezőnél nem 35 a korhatár? vagy az a nappalinál van?
2020. márc. 2. 20:21
 24/38 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet a kiégettséggel? mindkét oldalt kérdezem. AKi napi 8 orát programozott 10 éven át az nem ugyanaz, mint aki most kezdi mégha nem is fiatalon, de fiatalos lendulettel...
2020. márc. 2. 21:04
 25/38 anonim ***** válasza:

??? Egyetemen főiskolán nincs korhatár. Hol hallottad ezt a baromságot? Olyan valóban van, hogy egy adott kor felett már nem kötelező a nyelvvizsga. Én édesanyám is emiatt kapott diplomát mikor full sösét az angolhoz vagy más idegennyelvhez.


Meg... Kezdjük ott, hogy ne mi döntsük már el, hogy mi neked a jó. Igaz nem olvastam el a HSZ-ek 99%-át, de gondolom mik lesznek itt.

Ha te megakarod tanulni, mert teszem azt: érdekel, akkor hajrá! Ha megerősítést szeretnél, hogy jó-e ez neked, akkor alap, hogy: Nyilván igen, mert most miért legyen "ne csináld" a válasz?


Ha az érdekel, hogy hogyan kezdj neki, akkor keress fel ezzel foglalkozó céget vagy fórumot.

Pl.: regisztrálj ide be és tedd fel a kérdésed itt: [link]

Gyakkérdéseken sok a troll...

2020. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

"Egyetemen főiskolán nincs korhatár."


Már hogy ne lenne?

Nappali tagozatos hallgató 25 éves kora betöltéséig lehet, pontosabban, eddig az időpontig szerezhet státuszt, majd van még 10 éve elvégezni. Ha nem, akkor kirugják és mehet estire, vagy levelezőre, ahol valóban nincs korhatár.

2020. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
és angolt mikortol nem kérnek?
2020. márc. 2. 21:23
 28/38 anonim ***** válasza:

#26

Rosszul tudod. És nem támasztod alá forrással az állításod...


OKJ esetén van 25 év. Felső oktatásban (BSc/MSc) nem találtam információt.


Bár ott teszem azt pl. egy cégtulajdonos és mondjuk Doktor is valamiből (teszem azt) és gondol 1et és van is ideje, akkor miért ne mehetne nappalira? És tegyük fel, hogy eddig mindig fizetősön volt, tehát az állami támogatott félévei megvannak?

Logikátlan...


Forrás:

[link]

2020. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"Olyan valóban van, hogy egy adott kor felett már nem kötelező a nyelvvizsga. Én édesanyám is emiatt kapott diplomát mikor full sösét az angolhoz vagy más idegennyelvhez."


Igen. Ilyen volt. Nem tudom. 10 évvel ezelőtt. Azóta a 80 évesnek is kell nyelvvizsga.



"Nappali tagozatos hallgató 25 éves kora betöltéséig lehet"


Ez sem igaz. 28 vagyok nappalin. 1 éve kezdtem.


Akár 60 évesen is mehetsz nappalira.

2020. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Ez is változott... -.-' Jó régen volt... Ezt is rosszul tudtam...


[link]

2020. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!