Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Találok itt olyan valakit,...

Találok itt olyan valakit, aki közép/haladó szinten dolgozik react nativ-ben?

Figyelt kérdés
Szeretnék létrehozni egy mobilos alkalmazást. Suliban eddig csak webprogramozást tanultunk(java script, html,css, jQuery, node js), a kódolás része nem idegen számomra, viszont nehézségeim vannak a különböző API-k beüzemeltetésével, dependencies és társai. Igen, tudom, stackoverflow, github, reddit és társai nagyon sok segítséget nyújtottak/nyújtanak eddig, de felmerültek olyan problémák, amire nem sikerült megoldást találnom. Nagyon megköszönném, ha találnék valakit, akitől tanácsot kérhetnék.

#javascript #Nodejs #reactnative
2020. aug. 4. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel akár az első kérdést is feltehetted volna...
2020. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #1-es hozzászólóval: írd le, hogy mi a konkrét kérdésed - ez nem társkereső.
2020. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerettem volna egy sima Login Sign up rendszert létrehozni egy működőképes minta alapján: [link]

ez alapján készítettem el a kódot, ügyeltem a jelenlegi verziószámokra. Sikeresen rögzítettem a felhasználónevet és az email címet firebase authentication részénél, viszont a következő hibaüzenetet kaptam: Could not reach Cloud Firestore backend. Backend didn't respond within 10 seconds.

Eddig bármilyen gond volt, sikerült rá megoldást találnom, de erre sajnos nem.

2020. aug. 4. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A kliens eléri a backendet? Az a tippem rossz url-el próbálkozik. Teszteld le, nyiss egy getter api pontot és próbáld böngészővel elérni. Ha az megy, klienssel is sikerülni fog. Utána kérj le valamit adatbázisból a getteren, hogy a szerveren működnek-e a configok.
2020. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!