Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fejlesztés azon ága aminek...

Fejlesztés azon ága aminek van metszete a zenével?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mérnökinfó BSC mellett döntöttem végül mert érdekel a fejlesztés is, szeretem hogy konkrét problémákat kell megoldani és egy kreatív munka + az elektronika is érdekel ezért a proginfó helyett inkább efelé indulok el szeptembertől.

De szabadidőmben általában zenével foglalkozom, mivel hangszeren is játszok. Bár igaz hobbi szinten de ez a másik olyan dolog amire azt mondom hogy csinálnám hosszabb távon is.

A mai napon csak a PH-t görgetve találtam "Zenei szoftverfejlesztő"állást.

Ez konkrétan mit takar és milyen ismeretek szükségesek?

C++ látom hogy alapkövetelmény de gondolom az sem olyan nagy probléma ha C#-t tanulom vagy érdemes mindenképpen átállnom másik nyelve?

Illetve ha ez a szakirány érdekelne jobban érdemes belevágni szerintetek? Ha igen honnan érdemes elindulni?


Igazából kicsit tanácstalan vagyok ez illetően hogy mennyire lelem a helyem ebben az irányban, de szívesen tanulgatok új dolgokat szóval ami a szorgalmamat és az igyekezetemet illetve nincs hiány.(a szakgimis infó szak viszont némileg elvette a kedvemet mert nem sok sikerélményt adott az elmúlt időszakban és sok betekintést sem nyertem ezáltal, nagyrészt magamtól sikerült annyit tanuljak hogy az emelt infót megírjam tisztességesen)



A válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 1. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A c++ alapvetően mindent megenged és egy csomó íratlan szabálya van. Simán C#-al nem tudsz csak úgy bele ugrani minden készülés nélkül, tehát igen, külön át kell állnod rá.

Másrészt nem akarlak lelombozni, de az ilyen spéci melóba nagyon ritkán vesznek fel kezdőt, általában olyat keresnek, aki mindkét területen már tapasztalt, az meg sok év tanulás.

2021. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!