Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ma Budapesten mennyi a reális...

Ma Budapesten mennyi a reális PHP-s fizetés?

Figyelt kérdés

Kb 4 év tapasztalattal?

Ami van:


Backend:

- PHP 7 (8-at is igyekszem tanulni)

-- OOP

-- MVC

-- PDO

-- PHPUnit

-- PSR szabványok

-- Patternek


- MySQL

- Memcached ismeret


Verziókezelés:

- Git

- Subversion


Frontend:

- HTML 5


- CSS 3

-- Flexbox

-- Kezdő Bootstrap ismeret


- Javascript

-- jQuery


Egyéb:

- NodeJs (Csak játszadoztam vele,írtam egy Discord Bot-ot)


Frontenden sajnos nem tartom magam jónak,de igyekszem megoldani a dolgokat,inkább backend-es vagyok.


Én nettó 400-ra gondoltam,bár a nettó 360 reálisabbnak tűnik számomra.

Direkt nézegettem a No Fluff Jobs-on állásokat,az alapján bróbáltam belőni a bért. Alkalmazotti izetésre gondolok elsősorban,nem tudom,hogy van ez KATA-sként.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2021. júl. 5. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


C++ tanfolyamról én sem tudok így hirtelen, de keress rá a neten, biztosan van egy pár lehetőség. Bár lehet csillagászati áron, nem tudom.


Az Angular teljesen más mint a jQuery. Az Angular egy komplett keretrendszer front endre, egy komplett megoldást nyújt a jQuery-vel szemben, ami csak egy köntár :)


Nekem szerencsém volt az Angularral, mert maga a front end Istennel tanulhattam Cserkó Józsival, aki remek mentor, így nem volt nagyon nehéz. De sokan azt mondják, hogy kezdőknek nem a legjobb, ettől függetlenül szerintem ha érdekel ez a világ, bőven bőven tanulható a dolog.

2021. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Ismerem Cserkó nevét,az Újratervezés programban volt szerencsém az anyagaihoz. Kiváló tanár szerintem! Js-t is már pl fetch api-val tanította,tehát naprakész az anyag.

2021. júl. 5. 20:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen igen. Ő aztán tudja mitől döglik a légy ;) És az nem a Chemotox.
2021. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!