Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Green fox academy vélemény?

Green fox academy vélemény?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen téma van gyik-on, de szeretném kérni, hogy csak olyanok írjanak (akár negatív, akár pozitív választ) akinek valami tapasztalata is van róla. Megéri egy ilyen képzés? 19 éves fió vagyok, és érdekelne, hogy gimi után érdemes-e elmenni, egy ilyenre vagy nem? nem azt várom el tőle, hogy megtanítsanak ott programozni, hanem hogy az önszorgalmam kicsit erősítse, és el tudjak úgí hellyezkedni, hogy igenis a saját tudásom elég például egy célnek.

vagy esetleg lenne itt egy másik is:

[link]


mi ezekről a véleményetek?



2021. szept. 26. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%

"Semmivel sem vagy több, mert fordított sorrendben tanultál, "


Semmivel nem vagyok több, emberileg.

Szakmailag viszont: én létezem, te meg nem.

2021. szept. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

:)))))))))) Ha nem létezem, akkor miért idegesítelek?


Bármennyire is idegesít, létezem, létezünk. Ott vagyunk a szomszéd asztalnál. Hogy téged ez miért tesz szorongóvá és frusztrálttá, majd meghallgatja a pszichológusod! Mesélj neki! Én meg megyek dolgozni ;)

2021. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

Szakmailag nem létezel, te ostoba ember.

Az meg engem hidegen hagy, hogy téged éppen ki használ ki, ki hülyít azzal, hogy azt képzelheted, fejlesztőként dolgozol neki.

Mert nem, a programfejlesztő, ahogy a belgyógyász vagy a kőműves szakma is képesítést igényel.

Attól, hogy te táglákat pakolsz egymásra, meg kensz valamit közéjük, még nem leszel kőműves. Akkor sem, ha akad valami hülye, aki neked ezért fizetni fog.

2021. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnállak. Kőkemény lehet az élet ilyen lélekállapotban, ennyi stresszel. Remélem, idővel jobban leszel!
2021. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!