Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet hirdetést feltenni...

Hol lehet hirdetést feltenni programozás beadandóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, a pokolban fogok megégni, de szükségem lenne valakire, aki C-ben egy összetettebb programot megír. 3 hete(m) van rá. Természetesen fizetnék érte, de az egyetemen senki nem mondja el, hogy ki csinálja meg neki...:D Sad. Szóval nem tudom, hardveraprón megérné meghirdetni? XD

2021. nov. 15. 19:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen általában vannak ennyien egy csoportban
2021. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%

#11


Ja megnéztem a felvételi statisztikákat erre az évre és sehol nem látok ~150 főt.


BME - 690

OE - 315

PTE - 130 + 25 levelező

DE - 118

SZTE - 81

GDF - kb 80

DUE - 35

GDF - kb 20

2021. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
12, ez nem jelent semmit.
2021. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

@10

Ha nem gond, nem konkretizálnám az egyetemet és a kart, mert azon belül a mérnökinformatikusoknak csak én tartok olyan Programozás 1 kurzust, ahol C-t tanulnak, így pillanatok alatt be lennék azonosítva, amit - talán megérted - nem szeretnék. (Ha érdekel a feladat, elküldöm privátban.)


Bocsi, a levelezős mérnökinformatikusoknak nem én tartom a Progi1 -et.


A létszámot picit túlbecsültem, de nem sokkal. Most megnéztem a tanulmányi rendszert és a nappali BSc - n összesen 133 ember vette fel a kurzust. Ebben benne vannak a frissen érkezők (de nem mindenki, mert van, aki akkreditáltatja, ha máshol már teljesített ilyen tárgyat) és azok is, akiknek tavaly vagy előtte nem sikerült és úgy döntenek, hogy épp ebben a szemeszterben újra megpróbálják.


A felvételi követelmények, közelmúltban foganatosított szigorítása óta kicsit visszaesett a létszám, de előtte volt, hogy 150 fölé is kúszott a résztvevők száma (de mondom, ebben létszámban az újrázók is mindig benne voltak / vannak).

2021. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

@10 -nek.

(Plusz a külföldiek, angol nyelvű Programming 1 kurzusán is van 41 hallgatóm, így jócskán 150 fölé kúszik a Progi1-esek létszáma.)

2021. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"így pillanatok alatt be lennék azonosítva,"


Ehelyett beletelik vagy 10-15 percbe is. :)

2021. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
C.Z.
2021. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Ehelyett beletelik vagy 10-15 percbe is."


Jó, hát az sem lenne katasztrófa, ha nevesítenének, hiszen semmi olyan hsz -t nem írtam itt a gyakorin, amit ne vállalnék akár mondjuk egy nyilvános fb -poszt alatti kommentben is.


Egyszerűen csak arról van szó, hogy észrevettem, hogy nem egyszer másként viszonyulnak az emberhez - van, hogy pozitívan, de van, hogy negatívan - , ha tudják kicsoda, s mi a pozíciója ....


A negatívumok meg nem hiányoznak.

2021. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

" hogy nem egyszer másként viszonyulnak az emberhez - van, hogy pozitívan, de van, hogy negatívan - , ha tudják kicsoda, s mi a pozíciója ...."


Ez igaz.


"A negatívumok meg nem hiányoznak."


Ez meg jogos.

2021. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Valószínűleg már C.Z oldalán fennt vagy, de én szívesen megírom, viszont felelősséget nem vállalok, hogy a védésen alfafa vagy más labvez nem fog megrapelni :D. 3.éves villanyos vagyok beágyon.

2021. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!