Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozni szeretnék de nem...

Programozni szeretnék de nem tudom hol kezdjek?

Figyelt kérdés
Milyen app kell ahoz hogy programot tujak készíteni és milyen nyelven ajánlott?

2022. febr. 27. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk beírod pl. youtube-ra hogy programozás kezdőknek, és szerintem végtelen tárházat találsz anyagokból.
2022. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Ha igy allsz hozza akkor semelyik.

Eloszor eldontod hogy mit akarsz csinalni, es ahhoz tanulsz nyelvet es valasztasz eszkozoket.

2022. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kezdetnek toltsd le a visual studiot
2022. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Látszik a másodikon, hogy életében nem programozott, csak azt büfögi vissza, amit más hülyétől hallott.


Szerintem is kezdj el egy video tutorialt, programozd le te is, amit ott látsz.

2022. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi a probléma a kettes válaszával, azt leszámítva hogy elég nyersen fogalmazott? Ilyen kérdésre tényleg nehéz válaszolni, hogy semmit nem tudunk hogy a kérdezőnek milyen programról is van elképzelése, amit szeretne csinálni.
2022. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

#4, valoban nem vagyok programozo meg, de nagyjabol megvan hogy melyik teruleten szeretnek dolgozni, es az oda szukseges anyagok utan erdeklodok jobban, es az oda relevans tutorialokkal kezdem, nem azzal amit elsonek kidob a Yt vagy google.

A csapbol is az folyik, legalabbis errefele, hogy legyel frontend feljeszto.

De mi van ha a kerdezo nem weboldalakat akarna csinalni?

Nem jobb elore tisztaba lenni a celjaiddal?

2022. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában.

Persze csinálhatod autodidakta módon, csak az sokkal tovább tart.

2022. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én is nyers voltam.

Igazából nem veled van bajom, hanem ezzel, hogy a csapból is ez folyik, de nem az okosság, hanem a hülyeség.

A programozás nem úgy működik, hogy elolvasok egy leírást és akkor tudom, hogy merre induljak el.

Itt sokáig úgy megy az ember, hogy azt se tudja igazából miről van szó.

2022. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Megggyőződésem, hogy ez az egyik szokásos trollunk. Vagy a pascalos idióta, vagy a másik aki mindenkit leköcsögöz. De ne legyen igazam.


Ha nincs igazam, és komoly a kérdés, akkor a válasz, döntsd el, hogy hobby szinten érdekel, vagy komolyabb szinten. Ha hobby akkor keress valami ingyenes oktató anyagot a neten (ez most főleg pythonhoz van sok). Ha komolyabban érdekel iratkozz be egy megfelelő tanfolyamra (nem bootcamp és társaik, hanem rendes releváns programozói tanfolyam/egyetem).

2022. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy nem vagyok programozó .


Mit akarsz leprogramozni ? Legyen valami reális célod, mert ha nincs mit csinálni akkor nem tanulod meg.


Ha kész akkor indulhatsz neki, megnézni melyik nyelven és nekiállsz. Webes javascripthez simán a windowsos notepad is elég , visual basichez az office ha fenn van az Excelben csinálhatod, egy sima C compiler elég tuti van win alá is de Linux alá alapból fenn van simán editorban begepeled. Szoval a kérdés hogy mit szeretnel tanulni.

2022. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!