Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megéri elvégezni a programozó...

Megéri elvégezni a programozó tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Régóta érdekelt már, csak máshogy alakult és más területen kezdtem el tanulni. Mit gondoltok mennyire lehet érvényesülni egy tanfolyamon megszerzett tudással. Milyen maga a munka?

2022. júl. 11. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Régen, a 8 bites korszakban még működött az önképzés, de ma már ez kizárt.

Anyag van bőven, csak egy kezdő honnan lenne képes eldönteni, hogy jó e vagy hülyeség az, amit tanul? Egy commodore 64-et még ki lehetett ismerni bit szintig, de ma már annál sokkal komolyabb tudás kell. A bootcamp nem haszontalan, mert legalább van segítség, szűrt anyag, de az ott tanultak mire elegek?

2022. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
26%
#6: Az így szerzett "tudás" csak legfeljebb valami gányolós kicsi céghez lesz elegendő.
2022. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

#11-12

Vicces látni ahogy az elvileg modern technológiában dolgozó ember nem érti a modern technológiákat.


Én tutorialokból tanultam meg programozni, és magamtól csináltam projekteket. Majd csatlakoztam egy multihoz ahol óriási projektekben vettem részt és a programozási stílusom igazodott az ott elvártakhoz.

Ha valami nem volt szimpatikus akkor úgy is leült velem a főnököm és megmutatta hogy hogyan lehet szebben valamit megcsinálni.

2022. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%
A duna pláza takarítónői is egy óriási projektben vesznek részt.
2022. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Na megjott a troll akinek nagyon erzekeny pont ha szidni merik a diplomat.
2022. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!