Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire kell jónak lenni a...

Mennyire kell jónak lenni a szakmában, hogy ennyi tapasztalattal nettó 1 millió körüli fizetést adjanak?

Figyelt kérdés

A nettó 1 millió az lehet 950 ezer is :D Béren kívüli juttatásokkal együtt, tehát cafeteria + prémium + egyéb rendszeres juttatások éves összértéke nettóban / 12.

Mennyire kell jónak lenni a szakmában, hogy 4 év tapasztalattal ilyen fizetést kapjon valaki? És ezt nem úgy értem, hogy külföldi helyre bedolgozik, hanem forintban kapott fizetés, bevallva.


(Ha áthelyeznék közben a kérdést, akkor programozó/szoftverfejlesztő munkakör).


2022. szept. 21. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Netto 1M az br. 1.5M koruli alapber, ami egy atlagos senior fizetes. Ha 4 ev tapasztalattal palyazol senior pozikat es fel is vesznek, akkor teljesen realis.

Top cegek medior szinten is adnak ennyit, de ahhoz nyilvan jonak kell lenni.

2022. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Átlagos senior, kiemelkedően jó medior bér. Ennek megfelelően kell jónak lenni hozzá adott szinten.
2022. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%

Valóban egy átlagos Senior bér, 4 éves tapasztalattal úgy tudod elérni, ha a 4 év alatt megszerzett tapasztalatod szerteágazó és "nagynevű" cégeknél szerezted, valamint ismered a felkapott technológiákat (pl: Cloud, microservice, konténerizáció stb...).


Valamint a szakmai tudásod mellett sok múlik bértárgyaláson a kommunikációs készségeden, mennyire vagy képes meggyőzni a leendő munkáltatódat, hogy a tudásod ér nettó 1M-et.

2022. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Álmodik a nyomor. Ha ennyit akarsz keresni, akkor költözz külföldre, ott megadják.
2022. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
#4 miert kellene kulfoldre koltoznie magyar medior/senior fizetesert? Kulfoldre koltozni kulfoldi fizetesert erdemes.
2022. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ki és miért pontozta le a válaszokat? :D
2022. szept. 22. 21:03
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
#5 Mesélj ki ad netto másfél milliót seniornak? Nagy multinál dolgozom és ők sem adnak netto 800-nál többet. Senkinek. Belső kommunikáció is, hogy aki ennyit akar keresni az kérje át magát nemzetközi részlegre, igaz akkor családi életnek lőttek.
2022. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
#7 Nettó 1M szerepel a kérdésben, plusz az hogy te seniorként 800k-t keresel ebből azt a következtetést vontad le, hogy ettől többet nem lehet elérni a szektorban...? Még egy junior esetén is megkérdőjelezném az alkalmasságot, hogy olyan fogalmakkal nincs tisztában, mint például a reprezentatív mintavételezés és ennyire beszűkült a látásmódja, de maradjunk annyiban, hogy értem miért csak 800k-t keresel seniorként és szerintem ilyen gondolkozásmóddal örülj neki, hogy annyit megkeresel függetlenül attól is ha 30 éve a pályán vagy.
2022. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

#7 hogy jon ide masfel millio netto? 1 millio nettorol volt szo, ami 1.5 brutto. Az egy atlagos senior fizu.


De persze 1.5 millio nettot is adnak cegek.

Pl. Vacuumlabs:

[link]

"monthly salary 4,400 EUR–6,000 EUR"

Wise:

[link]

"Ft1,500,000 - Ft2,200,000 (Gross/Month) + RSU's"


Nyilvan ennel lehet joval tobbet is keresni, de a top cegek bersavjai nem publikusak, ugyhogy azokat nem is emlitem.

Az meg semmit nem jelent, hogy te "nagy multinal" dolgozol, mikor eg es fold lehet a kulonbseg nagy multi es nagy multi kozott. Nagy multi a Tesco meg a Microsoft is.


Netto 800-nal egy kompetensebb medior tesztelo tobbet keres:

[link]

2022. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Másfél vagy egymillió, tök mindegy, a 800e egyiknek sincsen a közelében. Másrészt nem álláshirdetéskből kellene tájékozódni, mert azok 100%-ban hazudnak. A bérezés mindig megállapodás kérdése, a kiírás csak marketing, hogy legyen jelentkező. Én mint szakmában dolgozó leírtam, hogy mi a plafon. A kérdező majd eldönti, hogy kinek hisz.
2022. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!