Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire kell jónak lenni a...

Mennyire kell jónak lenni a szakmában, hogy ennyi tapasztalattal nettó 1 millió körüli fizetést adjanak?

Figyelt kérdés

A nettó 1 millió az lehet 950 ezer is :D Béren kívüli juttatásokkal együtt, tehát cafeteria + prémium + egyéb rendszeres juttatások éves összértéke nettóban / 12.

Mennyire kell jónak lenni a szakmában, hogy 4 év tapasztalattal ilyen fizetést kapjon valaki? És ezt nem úgy értem, hogy külföldi helyre bedolgozik, hanem forintban kapott fizetés, bevallva.


(Ha áthelyeznék közben a kérdést, akkor programozó/szoftverfejlesztő munkakör).


2022. szept. 21. 15:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

Sokan adnak 1.8 folott, de nem 4 ev tapasztalattal, annyival valoban nem jellemzo.

De a kerdezo 900 alapbert ir, ez 1.35M brutto korul van, az siman atlagosnak mondhato.

2022. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is bő ennyi tapasztalatom van. Vidéki egyetemi nagy városba keresek most 450 nettót (semmiféle cafatéria és egyebek nincsenek, hanem néha nem hivatalosan - értsd borítékba kp - karácsonyonként bónusz, de ez is ilyen irreguláris tavaly nem volt azelőtt meg olyan majdnem 2 havi fizu, az előtt megintcsak nem volt). Ki tudja lehet pesten 600-700 -t összetudnék hozni. Viszont még mediornak is "félve" hívom magam, mert bár sok dolog megy, de sok akár alap dolog is néha kifog rajtam, bénázgatok. Plusz egy elég ritka és nehézkes területen dolgozok, így nehéz fejlődni is, és ez is fontos info.


Pedig egyetemen 4+ os átlagom volt. MSc 5 ös lett. Szerintem ott voltam a top 10, de minimum a 20% -ba egyetem alatt a szakon. Ezt nem farok mutogatásképpen mondom, hanem kontextusként. Szóval ez alapján akár mondhatnám, hogy átlagnál jobb voltam. De mint mondtam vidék + nehéz terület... szóval így ennyi az annyi.


Most nézelődök már egy ideje új helyekért. Főképp Pest remote -ot célzom meg. Az biztos, hogy olyan 1 milla bruttó alatt nem váltok. Annyi megjegyzendő fontos még a mostani munkahelyhez hogy kicsi és fél sóher cég, viszont nagyon stresz mentes, teles home office és szerintem az elmúlt évbe jó ha átlag napi 2 órát dolgoztam (volt olyan hét hogy szószerint semmit se), szóval ennyi munkáért viszont kifejezetten jó ez a fizu és ezért szerintem nem éri meg nekem mondjuk + 100k ért váltanom egy ismeretlen helyre ahol meg ki tudja mennyit kéne gürizni. (Megjegyzem dolgoznék én akár átlagosan 9-10 órát is ha rendesen kompenzálnak, lenne jövőkép).


Hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem átlag felettinek, nem feltétlen extrém kimagaslónak, de átlag felettinek biztos.

2022. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!