Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen bérigány reális 1 év...

Milyen bérigány reális 1 év gyakornoki munka után?

Figyelt kérdés
.NET fejlesztő gyakornok vagyok egy cégnél diákszövetkezeten keresztül, de diploma után átjönnék főállásban ide. Milyen bérigény lenne reális? Betanítaniuk így már nem kellene hiszen eddig is itt dolgoztam. Budapesti a cég ha ez számít.
2023. szept. 26. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most eléggé nagy szórásban van. Az elmúlt 1-2 év inflációitól kezdve a hazai piac lerohadásán át millió okból, hogy simán ugyan olyan skillre, munkára, körülményekre valahol dupláját/felét lehet kapni, mint másutt.


Emellett nem mindegy, hogy ki mit csinál és hogy, és hol. Ez nem favágás, pedig az is olyan, hogy számít a gyakorlat és tapasztalat.

2023. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

első hozzászóló vagyok


amúgy .net-tel és főiskola mellett jobban jársz, mint sok más olyannal, ahol elárasztották a világot gyorstalpalón végzettek

2023. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Másfél éve (azaz 2022 februárjában) bruttó 750k + cafeteria és egyéb juttatásokkal kezdtem ASP.NET fejlesztőként, de azóta úgy összeomlott a piac, hogy ha most kezdenék egy bruttó 500-as ajánlatra is igent mondanék. Az ismerősöm aki később végzett tőlem hónapokig nem talált állást, végül 5 hónap keresgélés után tesztelőként helyezkedett el (pedig fejlesztő akart lenni). Én bármilyen ajánlatra igent mondanék aztán közben keresgélnék állásokat, mert nagyon kevés a junior pozi, most már sok helyen nem csak hiring freeze van, hanem leépítések is.
2023. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
3-as hol van hiring freeze?
2023. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
0%
A gyakornoki bér.
2023. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
#4 Olvasgasd nyugodtan a hozzászólásokat, 1 hét alatt elég szép számban érkeztek és nagyjából lefedi a jelenlegi magyar IT piac gazdasági helyzetét: [link]
2023. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
6-os igen, olvastam ezt, nálunk is ez van, elküldenek embereket, de közben vesznek is fel újakat. Azt kérdeztem, hogy hol van hiring freeze.
2023. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én idén áprilisban kezdtem 750+150(RSU) bruttóért, szintén ott folytattam, ahol gyakornok voltam.
2023. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!