Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ms SQL server 2008-nál hogyan...

Ms SQL server 2008-nál hogyan tudom megnézni, hogy a memória vagy a CPU kevés a feladathoz?

Figyelt kérdés
Adott ügyviteli rendszer ragaszkodik a 2008-as SQL-hez, ezt adottságnak kell venni. A programozók a vasra semmilyen támpontot nem adnak, mondván, hogy nem hardveresek. Most a személyes tapasztalatom alapján specifikálom a szervereket, de nyilvánvalóan az ügyfelekkel egyeztetve erősen túlméretezem azokat. Ezt nem érzem jó iránynak, illetve van két szerver gyenge, amin csak minimálisat szeretnék változtatni (nincs sok száz ezer forint egy új vasra)

2023. szept. 28. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ilyesmikre keresnék, hogy determine bottleneck memory cpu sql mssql

és akkor nekem egyik találat ez volt:

[link]

2023. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!