Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ehhez az ötlethez mit szóltok?

Ehhez az ötlethez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Ha megcsinálok egy játékot az unity ingyenes verziójával egy olyan játékot amit kettten vagy többen is játszhatnak linux,mac,windows-on és járnék házról házra becsengetve és minden családnál próbálnám eladni azt egy 15 euróért. :)


Ebben nincs adózás és ha benyitok egy rendőrhöz és rákérdez akkor megszívom?


2013. jún. 1. 00:18
1 2 3
 11/30 tabaki ***** válasza:

Hm... továbbra is: Miféle játékról beszélünk? Vagy csak akkor látsz neki egyáltalán, ha ez az ötlet sikert arat a Gyíkon?

Gyanúm, hogy Hitetlen 66 fején találta a szöget... Úgy látszik, van, aki erre gerjed, Kitalál valami szerinte rafinált "programozási" helyzetet, és arra élvez, hogy a válaszolók majmot csinálnak magukból a kérdés komolyan vételével. Igaz, ez is csak annyira sikerült okosan, mint a múltkori.

2013. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Most miért ne lehetne érdeklődni még az előtt,hogy a játék kész lenne?


Érdemes vajon belevágni?

Mit gondolsz előző először csináljam meg aztán lehet szar* sem érek vele mert nem fogom tudni úgy árulni,ahogy szeretném.


Először érdeklődni kell utánanézni a dolgoknak nem pedig használható terv nélkül neki állni házat építeni.


Egyébként meg nem alkalmi munkából akarok 350 keresni hanem legalább egyszer a saját termékemből.


Mondjuk,hogy csak 8 euróért árulom a játékot.

Annak egy egyszerű papír tok meg benne a cd meg mi kell,hozzá hogy én ezt törvényesen csinálhassam?

50 db cd csináltatnék csak.


Mindennel együtt nekem ez megérné?Nem nyitok üzletet sem még a netre sem rakom fel csak az újságokban reklámoznám és járnám a házakat.


Mit szóltok hozzá?

2013. jún. 2. 17:02
 13/30 anonim válasza:
Ha ennyire tudsz programozni akkor inkább csinálj valami értelmes és hasznàlható alkalmazást mobiles.Ezeket sokkal könnyeben el tudod adni.
2013. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

De most képzeld már el a szituációt a másik oldalról!

Becsönget hozzád egy emberke, kezében egy papírtokba gyűrt házilag írt lemezzel, hogy egy hiperszuper játék van rajta, és hogy vedd már meg 2500 Ft-ért. Te kiadnál ennyit egy utcáról betévedt idegennek azért, hogy ismeretlen lemezt rakj a gépedbe?!

2013. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Előző senki nem lesz olyan hülye,hogy megveszi ilyen módon úgy hogy ki nem próbálná.


Ne nézzetek hülyének tisztelet a kivételnek.

Viszek notebookot is azon kipróbálhatják.

2013. jún. 2. 22:58
 16/30 tabaki ***** válasza:
Jó'van.
2013. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Viszek notebookot is azon kipróbálhatják."


Na most jutottam el én is arra a pontra, hogy ez a hónap kamu kérdése. :D


De még utoljára:


Életképtelen az ötlet, én csak erre akarok rámutatni. :)


Szerinted tényleg be fognak engedni váratlanul, és leülhetsz majd az előszobában a notiddal, hogy elvegyél 10 percet az életükből, hogy mutass egy játékot, amit vagy megvesznek, vagy nem? Pláne ha még konnektorért is kuncsorogsz? Mert ha nem 1 ház/nap sebességgel haladsz, akkor a csillivilli játékodtól merül ám az aksi. (Jó-jó tudom, most jön az, hogy lesz nálad pót-aksi. :D)


Most komolyan, te ezt el tudod képzelni?


Egyébként mire a nulláról ("unity nemrég tanulom") eljutsz a játékodig - minimum 2 év - el is felejted, hogy házalni akartál.


Részemről csináld, csak bele fogsz bukni. A kérdésed az volt, mit szólunk hozzá. Én azt szólom (ahogy látom, nem egyedül), hogy halott ötlet.


Üdv.

2013. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 tabaki ***** válasza:
Miért is ne? A noteszgépből egy nyakszíj segítségével pompás kucsébertálcát lehet fabrikálni. Lehtne pénzbedobós változat is, egy menet mondjuk egy euró. Forradalmi idea, házhoz jön a pénznyelő automata. A világpremierre való tekintettel, kérem a moderátorokat, hogy ezt a bejegyzésemet alaposan dokumentálva archiválják, a jogdíjam biztosítása érdekében!
2013. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
:D:D
2013. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Na oké megértettem,de szerintem akkor sem volt ez hülye ötlet.És hogy ne merüljön le az aksi ők maguk kipróbálhassák a saját gépükön mielőtt megveszik 8 euróért.

Egyébként nem megy a fejembe,hogy ez miért halott ötlet.

Mindegy,akkor.

-----------------------------

És ehhez mit szóltok:

Ebben az esetben 14 euróért árulnám a játékot.

Csináltatnék egy weboldalt valami egyszerűt ahová felrakhatom a játékokat és a weboldalon keresztül végrehajthatnák a megrendeléseiket.

És egy futárszolgálatnál is szerződnék.


Ez az egész elkészítéssel,karbantartással és fél évi üzemeltetéssel együtt mennyibe kerülne? Persze reklámoznám a weboldalt és a játékokat sok helyen és nagyon gyakran.


Ez is fos ötlet?

2013. jún. 3. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!