Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » "Valaki írhatna már egy...

SimkoL kérdése:

"Valaki írhatna már egy Minecraft Launcher Makert. "?

Figyelt kérdés

Már lassan mindenkinek elege kezd lenni a Minecraft Launcher-es kérdésekből. Írtam egy programot tegnap 'erős felindulásból', Így néz ki: [link] , ha kéri valaki elérhetővé teszem. Beállítható a futtatandó program neve, paramétere, a háttérkép ezért nem csak a Minecrafthoz használható. Bármely Windows-on elfut mivel Delphi-ben készült ami natív kódot készít, nem igényel Framework-öt sem virtuális motort. A futtatandó file és a háttérkép csak kiválasztható - bepötyögni nem lehet - a hibák elkerülése érdekében - de ha kézzel belerondítasz az ini file-be akkor szól, ha valóban nem létezik. Ha kéritek esetleg módosíthatok rajta. Minden 'kattinthatónál' van súgó, egy 'hülyegyerek' is elboldogul vele.

Remélem ezzel lassan lezárul ez a 'launcheres' dolog.



#Minecraft #Launcher #kezd elegem lenni
2015. aug. 19. 11:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Off:

Emlékszel, hogy bepróbálkoztam a Linux alá a Kylix-el, de nem úgy jött össze :( ahogy gondoltam én ezért feladtam a Linux alatt futó programokkal való kísérletezést. A DOS-t imádtam - parancssor, trükközések ezzel-azzal, hardware közeli programozás - Valószínűleg lassabban forognak már a kerekek. Ez a valami egy ujjgyakorlat volt, hátha utána egy darabig csend lesz ebben a témában - nem hiszem -.

On:

Ha kéri valaki a forráskódot is szívesen közzé teszem - borzalmasan egyszerű -, de nem hiszem, hogy sokan hasznát vennék mivel - tisztelet a kivételnek - utálják a Delphi-t és van benne egy pár :) spec. komponens

2015. aug. 19. 15:34
 12/23 anonim ***** válasza:
Én a főiskolán delphivel kezdtem annak idején. Először 2.0, majd 7.0, szerettem nagyon, de nem mélyedtem el benne sajnos. :(
2015. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 tabaki ***** válasza:

OFF

Hát, nekem Delphiben is jó, majd megpróbálom Free Pascalra fordítani...

ON

Engem speciel érdekelne ennek a launcher makernek a forrása is, nem mintha MineCraftoznék, de kíváncsiságból. Szerintem tedd közkinccsé, biztosan népszerű lesz, hátha még mások is fejlesztgetnek is rajta (és a saját nevük alatt közzéteszik).

2015. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Közzéteszem szívesen a teljes forrást, de túlnyomórészt a az AlphaSkin, AlphaControl - ki hogy ismeri - komponensre épül ami csak Delphi 6 és C++ Builder 6 -tól felfelé létezik. Maga a 'gépelni' való szinte semmi, egyedül az ini file-ba való írást-olvasást, file létezésének a vizsgálatát kellet megírni. A többit az Object Inspector-ban kell beállítani. A legnagyobb munkám a háttérkép volt, mivel nem vagyok nagy grafikus :(
2015. aug. 19. 22:43
 15/23 A kérdező kommentje:
Itt van minden amiből készült, beleértve az Aurora 3D file-t is. [link] A 'Lite Edition' [link] itt található - mármint a komponens - A 'Full' sem volt régen drága.
2015. aug. 20. 09:36
 16/23 Martin135 válasza:
Én is akarok csinálni klienst de nem nagyon megy
2015. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Erik Bozók válasza:
Esetleg eltudnád küldeni a kódot???
2016. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 tabaki ***** válasza:

#17:

Az miért jobb, mint letölteni?

2016. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Pedig még nem töröltem :)
2016. dec. 25. 21:56
 20/23 tabaki ***** válasza:
Jut is eszembe: Boldog Karácsonyt!
2016. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!