Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » "Valaki írhatna már egy...

SimkoL kérdése:

"Valaki írhatna már egy Minecraft Launcher Makert. "?

Figyelt kérdés

Már lassan mindenkinek elege kezd lenni a Minecraft Launcher-es kérdésekből. Írtam egy programot tegnap 'erős felindulásból', Így néz ki: [link] , ha kéri valaki elérhetővé teszem. Beállítható a futtatandó program neve, paramétere, a háttérkép ezért nem csak a Minecrafthoz használható. Bármely Windows-on elfut mivel Delphi-ben készült ami natív kódot készít, nem igényel Framework-öt sem virtuális motort. A futtatandó file és a háttérkép csak kiválasztható - bepötyögni nem lehet - a hibák elkerülése érdekében - de ha kézzel belerondítasz az ini file-be akkor szól, ha valóban nem létezik. Ha kéritek esetleg módosíthatok rajta. Minden 'kattinthatónál' van súgó, egy 'hülyegyerek' is elboldogul vele.

Remélem ezzel lassan lezárul ez a 'launcheres' dolog.



#Minecraft #Launcher #kezd elegem lenni
2015. aug. 19. 11:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont. Azért igyál meg valamit :)
2016. dec. 25. 23:15
 22/23 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál egy olyat, ami megkönnyebbíti a Visual Studio-ban való kliens készítést. Egy fájlt, amivel könnyebben, kevesebb paranccsal el lehet indítani a játékot Visual Studio-ban írt launcherrel.
2017. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De nem kötelező, csak egy tipp.

De mondjuk nekem jól jönne, még kezdő vagyok Visual Sutdio-ban.

2017. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!