Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pascal, C, Python nyelveken...

Pascal, C, Python nyelveken programozási tételek vannak valakinek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint pl. összegzés tétele, megszámlálás tétele, maximumkeresés tétele, adattípusok (rekord stb), mutatózás (pointer), statikus és dinamikus lista megvalósítása, verem és sor,FIFO,LIFO, lineáris és logaritmikus keresés megvalósítása, különféle rendezési algoritmusok, bináris fa, gráfok.

2015. aug. 22. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt akarod tudni, melyiket a legegyszerubb bemagolni?:D
2015. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érdekelne hogy milyen nyelven hogy néznek ki ezek, mennyiben más a megvalósítás, a logikája stb.

Már nem diák vagyok aki most tanulja és "reményekedek benne hogy majd megírja valaki". :-)

Gondoltam, hátha megvan valakinek (megírta régebben) és szívesen bemásolná.

2015. aug. 22. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Isten bizony, Gugli, a te barátod hamarabb megtalálja neked, mint ahogy itt megkapod válaszként. Dolgozz eg kicsit, bemelegítő szintű keresési feladat. Akarod, hogy helyetted végezzem el?
2015. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem utaltam a kérdésben semmi olyanra - szerintem - , hogy helyettem végezzen el bárki bármit.

Ha tudsz olyan keresőszavakat, amelynek hatására egy-egy adott programozási nyelven megtalálható kompletten kidolgozva minden témakör, amely a programozás tanulása során elő szokott jönni, az nagyon érdekelne.

Szerinted ez egy nagyon egyszerű "bemelegítő szintű keresési feladat", ezért érdekelnének a keresőszavak, miként találom meg - lehetőleg - az összes témát egy-egy nyelven.

2015. aug. 23. 08:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Google("programozási tételek pascal")[0]:

[link]

2015. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Google("programozási tételek c")[0]:

[link]


Itt még sok más is van, ráadásul magyarázószöveggel kísérve.

2015. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem használtam a keresőt (mondjuk azért nem ártott volna) mert nem bíztam benne, hogy egy helyen teljesen kidolgozva minden téma megvan, pl. Pascal-os-ból is hiányzik a statikus és dinamikus lista, verem/sor, bináris fa, gráfok.
2015. aug. 23. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivelhogy összekevered az adatszerkezeteket a programozási tételekkel. Nem nagyon várhatod, hogy az összes felsorolt témát egyetlen oldalon megtaláld, pláne mindegyik nyelvhez külön.
2015. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fentebb utaltam rá, hogy ezek adatszerkezetek.
2015. aug. 23. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Fentebb utaltak rá, hogy akkor külön kell keresni, külön fogod megtalálni.

Vagy ha bemész egy henteshez akkor is elkezded verni a pultot, hogy miért nem árulnak karalábét?

2015. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!