Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozást hogyan, mivel...

Programozást hogyan, mivel érdemes elkezdeni ilyen "öreg" fejjel? Érdemes volna továbbtanulási célként megfontolnom a programtervező informatikust, vagy hagyjam és maradjon meg hobbinak?

Figyelt kérdés

Számítógép közelében éltem az életem, fiatalabb koromban a webprogramozást kóstolgattam is, aztán az alábbhagyott. Manapság meg nehezen tudok megbarátkozni a programozással autodiktata módon.


Egyetemre tervezek felvételizni jövőre, vagy bizonyos tényezők függvényében 2017-ben, az érettségin már túl vagyok, csak a továbbtanulás lett később esedékes. Az informatika az elsődleges érdeklődési köröm, de nem tudom, van-e értelme most belekezdenem a programozás tanulásába. Ha van is értelme (továbbtanulási szempontból), nem tudom, merre és mivel kezdjem el.


Ötleteket, tanácsokat várok. Ha a "határidőtől" el is tekintünk, a kérdés továbbra is él, hogy mivel érdemes elkezdeni a tanulást.


20/L



2015. nov. 8. 04:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Jelentkezni fogok, de persze én sem szándékozom egyedül arra támaszkodni, éppen ezért is szeretnék jobban belemerülni a dolgokba előbb.

2015. nov. 9. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!