Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozási nyelvet...

Melyik programozási nyelvet kezdjem el tanulni?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöknek készülök, középiskolás vagyok, idén kilencedikes. Később venni fogunk valamilyen programozási nyelvet, amivel ledekhez meg hasonlókhoz lehet programot írni. Hobbiból már régóta foglalkozok webprogramozással, de webes alkalmazásokon kívül még nem programoztam semmit. Szívesen elkezdeném tanulni a fent említett nyelvet, csakhogy nem tudom, hogy mi a neve, illetve hogy létezik-e valamilyen szimulátor amivel a ledeket meg hasonlókat helyettesíthetem. Esetleg tudja valaki, hogy mi az, amire szükségem lesz?

2016. febr. 12. 18:50
1 2 3
 21/21 qwertzoo válasza:

Érdemesebb egy modern digitális szkópot venni.

Aminek csókolómmal kell köszönni az pénzkidobás. Habár nagyon olcsón megteszi gyakorolni.

2016. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!