Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az lenne a Kěrděsem hogy ti...

Az lenne a Kěrděsem hogy ti milyen könyvből tanultatok (Programozást) vagy milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nagyon szeretnék meg tanulni programozni.Járok egy Klubba ahol foglalkozunk ilyenekkel pl:. Arduino, C++, C, Meg van egy Raspberry Pi-m is... Csak az a baj hogy nem tudom fel fogni a Programok szerkezetét... Már "Programoztam" így ilyen blokkos programban (Scratch) igaz az kisebb gyerekeknek való de azzal is el lehet szórakozni... (annak tisztán érthetően értem a szerkezetét)... Na de akkor vissza térve az igazi programozásra, tudtok valamilyen weboldalt vagy könyvet, Tanulási módszert?...

2016. febr. 26. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még annyit a 9eshez, hogy a bemásoláshoz pl pastebin t használj, a falnak tudnék menni amikor bemásolnak egy 60 soros kódot ide, bármiféle formázás nélkül - szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2016. márc. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én az első nyelvet nem könyvből és nem iskolában tanultam :)

25.000 forráskód, azt sem tudtam mi az a programozás, eszik vagy isszák :D és próbálgattam benne átirkálni dolgokat...

Na ez a nehezebbik út :D és ehhez kell forrás, és rossz szokásokat nevelhet az emberbe...+ sok hiányosságot kell később pótolni, szóval nem ajánlom ezt a kezdést...időigényesebb is mintha rendesen tematika szerint tanulnál...


Én pl a "Tanuljuk meg 24 óra alatt..." könyveket szeretem, érthető, jól felépített, nem száraz...

Ha hobbi szinten szeretnéd csinálni akkor egy ilyen könyv is jó alapot adhat...

Ha linuxon csinálod akkor felrakhatod a MONO-t.

Windowson talán a visual studio a legnépszerűbb...


23F

2016. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!