Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Python programozóként mennyire...

Python programozóként mennyire lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne: Itthon mennyire lehet, kulfoldon, mennyi az itthon fizetés, külföldi, mennyire van sok Python programozó. Minden választ megköszönök! :)
2016. szept. 22. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Itthon kb. semennyire nem fogsz tudni elhelyezkedni.

Külföldön is elég körülményes lesz, én úgy sejtem.

2016. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

56 Python állás: [link]

100 Python állás: [link]

...

2016. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2: Az mondjuk ne zavarjon, hogy a fenti álláshirdetések kivétel nélkül un. addicionális nyelvként jelölték a pythont, ami azt jelenti, hogy ha az aspiráns csak pythonhoz ért, akkor a CV-je megy is a levesbe.
2016. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A kérdezőnek:

Ha az a terved, hogy megtanulod a python nyelvet és ezzel az ismereteddel majd elhelyezkednél dolgozni, akkor erről tegyél le. A python másodlagos, toolnyelv.

Ehhez mérten az eme nyelvet ismerők keresettsége is konvergál a nullához.

Ha esetleg keresnek is python programozót, azt egyetemek, kutató laborok teszik és azzal a céllal, hogy a kutatási cél elérése érdekében bizonyos dolgokat le kel modellezni, stb.

Ehhez viszont valszleg nem elégszenek meg a python tudásoddal, hane melvárnak egy szakirányú, de legalább bármilyen más diplomát, hogy a feladatot ne kelljen a szádba rágniuk, hogy képesek legyenek a maguk szintján kommunikálni veled.


Most rákerestem, találtam ehhez hasonlót, ime:

"A Közép-európai Egyetem NETWORKS kutatócsoportja Python programozót keres november 1-től egy kutatási projektre. A programozó feladata, hogy egy Python-fejlesztő team tagjaként olyan programokat írjon, amelyek szöveges adatokból strukturált adatokat állítanak elő. A pozíció megállapodás szerinti, de várhatóan heti 20 munkaórával jár, rugalmas időbeosztásban."

2016. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

hát ja.script nyelv,ráadásul jellegéből adódóan open source is(ha nincs titkosítva)

én amit legtöbbször láttam benne írva azok hacker cuccok,szerverek,és egyéb egyszerűbb dolgok voltak.

gyakorolni és szórakozni szerintem a legjobb(nem hiszed el mekkora fun volt benne botnetet írni),de elhelyezkedni nem egyszerű..

2016. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

> 2: Az mondjuk ne zavarjon, hogy a fenti álláshirdetések kivétel nélkül un. addicionális nyelvként jelölték a pythont


Az mondjuk ne zavarjon, hogy rögtön a 3. hirdetés ellent mond neked. Le kéne szállni a magas lóról barátom.

2016. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

Neked nem kéne olyan hülyeségekkel brillírozni, válasz gyanánt, hogy bemásolod egy request összes kimenetét, amelyben véletlenül szerepel az a szó hogy "python".


Még ha akad is egy-kettő olyan közöttük, ami esetleg megfelel a kritériumnak, akkor sem lesz igazad és akkor is az lesz a valóság, amit én írtam. Ezt igazolja az a másik 120 vagy még több hirdetés is, amire te hivatkoztál, tévesen.


A python a legtöbb hirdetésben másodlagos, sőt, vagylagos nyelvként van megemlítve, mint pl. C, Cpp, JAVA és JS, python vagy perl ismeret előny.


Erről ennyit.

2016. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahol animációval\rendereléssel foglalkoznak oda jó eséllyel be lehet kerülni megfelelő python tapasztalattal - ezeken a helyeken kb kivétel nélkül maya t használnak, azt meg pythonban(is) tudod scriptelni. Olyan apró, jelentéktelen cégekhez lehet így menni itthon mint pl a digic - gagyi játékok trailereit csinálják, gondolom senki sem hallott még mondjuk a destiny/assassins creed/ witcher 3/etc játékokról. És hihetetlen, de most is írnak pythonos melót.


Oké, értem én, hogy nem látjuk lépten nyomon, és való igaz, hogy sokkal kevésbé keresett nyelv mint pl c#, c++, java, stb, de hasra csapva nem kéne beírni, hogy semmire nem jó, meg hogy "egyetemek használják", wtf, ekkora baromságot..

2016. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A data science tulajdonkeppen elsodleges nyelve Python. Bar ahhoz meg azert tenyleg kell mas diploma... lehetoleg valami matekos/statisztikas.
2016. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8: "de hasra csapva nem kéne beírni, hogy semmire nem jó, meg hogy "egyetemek használják", "


Ezt írtam volna? Hol olvastad?

2016. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!