Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozóként mennyit kereshe...

Programozóként mennyit kereshetek?

Figyelt kérdés

Mennyit kereshetek programozóként?

Még idén elkezdem a tanfolyamot ami nem kis összegbe fog kerülni.

Minimum az 500.000 Ft de lehet, hogy közelebb lesz az 1.000.000 millióhoz mire a tanfolyamot és +ba a kisebb képzéseket is elvégzem.



2017. márc. 31. 18:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Már nem azért de te ki a franc vagy, hogy így megmond nekem ismeretlenül, hogy mi a való nekem?

Ja hogy te abba nem gondolsz bele, hogy valaki dolgozik minden nap, hogy legyen pénze, ugye? És fáradt voltam éppen mikor kiírtam ezt a kérdést. Szerintem meg előszőr is te tanuld meg azt, hogy mikor mit mondunk főleg ismeretlenül...

2017. ápr. 2. 22:59
 22/35 A kérdező kommentje:

Az ilyen okoskodó kommentekre nem vagyok kíváncsi....

Csak az írjon ide akiben nincsen rosszindulat.

Mert sok embernek csípi a szemét, hogy ki tudok adni akár 1.000.000 ft-ot is tanfolyamokra.

Igazi magyar mentalitás!

2017. ápr. 2. 23:01
 23/35 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2017. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Csak az a kérdés, hogy érdemes-e kiadnod 1.000.000 Ft-ot egy ilyen tanfolyamra. Véleményem szerint nem. Ahol a papírnak egyedül értelme volna, az az önéletrajzok kiválasztásakor nyerhető elsőbbség, de sajnos ez a tanfolyam nem ad olyan papírt, amivel a cégek előrébb raknának téged a listában. Szóval már csak az marad, hogy milyen tudást adnak ott neked. Ha egy kicsit körülnézel, ezt a tudást te magad is megszerezheted az interneten. Ingyen van minden, legyen szó fejlesztőeszközről, tananyagokról, videótutoriálokról, bármiről. Az idődön kívül semmi másba nem kerül.

Mondjuk kezdésnek töltsd le a [link] oldalról a Visual Studio 2017 Community-t, majd menj fel a [link] oldalra és ámulj-bámulj, hogy milyen jó minőségű anyagokból tanulhatsz.

2017. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged.

Megnézem majd őket.

Viszont, itt is írta valaki, hogy már 10 évvel ezelőtt sem kérték az emberektől a diplomát. Már eleve azért sem, mert ritkább az olyan ember aki értene a programozáshoz. Így is - úgy is szükségük van rá mindenhol.

Én még mindig jobbnak és biztonságosabbnak tanulom ha bevállalok ilyen tanfolyamot mivel ez is hivatalos. Tehát OKJ-s képzés. Minden nap reggel kilenctől délig tartana az oktatás. Szóval még nem is sok időben sem. 8 hónapig tartana.

Kb. minden lényeges dolgot megtanulnák ezálltal a képzés álltal. Aztán mennék további kisebb képzésekre is, hogy még jobb legyek és úgy akarok elhelyezkedni valahová.

2017. ápr. 2. 23:23
 26/35 A kérdező kommentje:
Még mindig biztonságosabbnak tartom*
2017. ápr. 2. 23:25
 27/35 anonim ***** válasza:

"Így is - úgy is szükségük van rá mindenhol"


Ebben tévedsz, nem ezért nem érdekli őket a diploma, hanem mert semmit sem mutat meg egy fejlesztő tudásából. Kontárokra sehol sincs szükség, és az akár lehet egy diplomásból is.

2017. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

" Kontárokra sehol sincs szükség, és az akár lehet egy diplomásból is. "

Ez itt a lényeg.

Még diplomásokból is lehet 'kontár'.

Miért ne adnának akkor pl egy OKJ-s tanfolyamú vizsgázott embernek lehetőséget?

Nem egy olyan embert ismerek aki nem diplomázott le programozásból csak annyira érdekelte ez a "téma", hogy kitanulta egyedül és most eltudott helyezkedni elég komoly helyekre.

Plusz van egy tanfolyam ami a vizsga után egy multicéghez rakja be a vizsgázott személyt.

2017. ápr. 2. 23:33
 29/35 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen igazad van, csak a lenyeg, hogy erdekeljen annyira, hogy szabadidodben is foglalkozz vele. Es az elso interviewra nem eri meg referencia(k) nelkul elmenni, ez lehet barmi, amit te csinaltal vagy segedkeztel benne erdemlegesen. (Tehat referencia kezdokent altalaban programot, nem elozo munkahelyet jelent)
2017. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Persze ez így van.

Engem nagyon érdekel kiskorom óta ez a világ és teljes mértékben magamévá akarom tudni!

Ha ebbe belefektetek sok időt a megélhetésem tudom vele biztosítani, ha ügyes vagyok akár életem végéig is!

2017. ápr. 3. 00:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!