Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire érdemes elvégezni...

Kissmiki kérdése:

Mennyire érdemes elvégezni egy Java programozó tanfolyamot?

Figyelt kérdés
39 évesen váltani akarok és vonz is a programozás - most hiányszakmaként még inkább. Van diplomám, de nincs köze a számítástechnikához és az angolomon is gyúrni kell (németes vagyok). Kérem kíméljenek az okoskodók, akik szerint 5-10 évig kell tanulni!!! A kérdésem arra irányul, hogy érdemes-e megcsinálnom egy tanúsítványt kiadó tanfolyamot? Mennyire lehet ez elismert? Ugye mindehhez jön még a magánszorgalom és az alázat. Tudom sokan csak legyintenek, meg legyorstalpalóznak majd, de megtanultam már hogy ne a negatív emberekre figyeljek. Vagy hogyan érdemes egyáltalán elkezdeni, ha nem így?

2017. ápr. 23. 00:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá papír. Otthon meglehet tanulni. A net tele van jobbnál jobb ingyenes oktató anyagokkal. 1-2 év alatt meg lehet tanulni olyan szinten programozni, hogy az ember junior fejlesztőként el tudjon helyezkedni. 39 évesen még bőven van időd megváltani a világot! Ma már egyáltalán nem ritka, hogy valaki ennyi idősen kezd el programozni és sikeresen el is helyezkedik.

Ha sok pénzed van tanfolyamra és kevésbé érzed magad önállónak, akkor elmehetsz mondjuk a Green Fox Academy-hez.

2017. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igy van . En most hoztam ossze vert izzadva egy kis peldaprogramot, 3 db osztaly , egy gui , egy alosztaly stb. Azonnal kezdd el es nemerdemes sokat elmeletet olvasgatni , adattagok ,osztalyszintu, static ,late binding ,blokk, stb . 77 eves pesti rokonaink ugy elnek mint 30 evvel ezelot ,edesapam pedig ... . Szoval fiatal vagy .
dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!