Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyenre értékelnétek ezt a...

Milyenre értékelnétek ezt a programozás feladatot? Jól csináltam?

Figyelt kérdés

Emelt informatika érettségire készülök Javával.


Gimnáziumban nem tanultam programozni, így ötletem sincs, hogy milyen formai követelményei vannak az érettséginek. Én így oldottam meg a feladatot.:


4 osztályt készítettem és mindet külön filebe tettem olvashatóság miatt, de persze egy packageben vannak.


Application:

pastebin (adasd) .com/eBD542zH


Administator:

pastebin (adasd) .com/Vf8jpBW1


Contestant:

pastebin (adasd) .com/j2xcRXBH


Answer:

pastebin (adasd) .com/vcQ32wuF


Itt van az egész project egy zip fileban. (IntelliJ-t használtam az irásához, nem tudom, hogy a megnyitásnál számít-e valamit)


ufile (adasd) .io/ft67j


(A linekhez direk raktam be ezt: (adasd). A gyakori nem engedi fentenni a kérdést nélküle. :) Valamiért nem szeretik a pastebines linkeket)



2018. febr. 26. 21:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindent tudtam hogy hogyan kell megoldani, de kicsit sokáig tartott.


Nem komplikáltam túl?


Ha igen, akkor hogyan lehet egyszerűbben megoldani?

2018. febr. 26. 21:35
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja és eddig csak angolul programoztam, plusz külföldön éltem tanultam mindent a programozásról.


Baj ha angolul írok mindent a magyar nyelvű emelt infó érettségim, ahogy itt is tettem?

2018. febr. 26. 21:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg a java adta sort functionnal oldottam mert a sorbarakás, ez volt a leggyorsabb és egyszerűbb. Ezt is lehet vagy saját kezűleg kell legépelnem mondjuk egy selection sortot vagy valamelyiket a maradék nem tudom mennyiből?
2018. febr. 26. 21:45
 4/11 A kérdező kommentje:
2018. febr. 26. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
D-
2018. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem te tettél fel 2-3 napja egy hasonló kérdést a formai követelményekről? Mert ott már kaptál választ.
2018. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5# Ha nem tetszik, akkor írd le, hogy mit rontottam el és megpróbálok dolgozni rajta.


6# Én voltam és erre jutottam. Nem tudom, hogy jól csináltam-e.

2018. febr. 26. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 csak vicceltem, jó az, első ránézésre...
2018. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem fogom kikeresgélni, összerakni, lefuttatni, ellenőrizni, mert ez sokkal több munka, mint ami a GYIK-os válaszolási hajlandóságomba belefér. De a múltkor már rászántam az időt, hogy elmagyarázzam neked: nincsenek formai követelmények, csak az, ami magába a feladatba bele van írva, hogy milyen néven mentsd el a programot, mit írjon ki, ha megmondják, hogy milyen függvényt írjál, annak mi legyen a neve. Kész. Nem tudom, érdemes volt-e, ha még mindig ezzel jössz. Ha pontosan azt csinálja, amit kértek, akkor jó. Ha kicseréled a bemenő adatokat, és még mindig azt csinálja, akkor jó. Ha csak a konkrét adatokra működik helyesen, akkor nem jó. Az érettségin a helyes működést értékelik. De ezt te is láthatod, ha letöltesz egy javítási útmutatót. Ami abban nincs benne, az nem ér pontot. A kutyát nem érdekli, hogy elegáns-e a programod meg hogy hány osztály van benne. Ha csinálsz három interface-t meg hat osztályt, az mind kidobott idő.
2018. febr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én azért kommenteket is raknék bele melyik rész mit csinál

a formai követelményekkel nem vagyok tisztában, de szerintem megfelelő ez

2018. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!