Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyenre értékelnétek ezt a...

Milyenre értékelnétek ezt a programozás feladatot? Jól csináltam?

Figyelt kérdés

Emelt informatika érettségire készülök Javával.


Gimnáziumban nem tanultam programozni, így ötletem sincs, hogy milyen formai követelményei vannak az érettséginek. Én így oldottam meg a feladatot.:


4 osztályt készítettem és mindet külön filebe tettem olvashatóság miatt, de persze egy packageben vannak.


Application:

pastebin (adasd) .com/eBD542zH


Administator:

pastebin (adasd) .com/Vf8jpBW1


Contestant:

pastebin (adasd) .com/j2xcRXBH


Answer:

pastebin (adasd) .com/vcQ32wuF


Itt van az egész project egy zip fileban. (IntelliJ-t használtam az irásához, nem tudom, hogy a megnyitásnál számít-e valamit)


ufile (adasd) .io/ft67j


(A linekhez direk raktam be ezt: (adasd). A gyakori nem engedi fentenni a kérdést nélküle. :) Valamiért nem szeretik a pastebines linkeket)



2018. febr. 26. 21:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kommenteket akkor érdemes belerakni, ha segíti a javító tanár munkáját. Mivel nem sok idő, megérheti. Pl. valami nem működik, de ott van a komment, akkor lehet, hogy a tanár jobban megnézi, és talál rá részpontot.
2018. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!